Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Перелік санітарних заходів ДП "Новомосковський військовий лісгосп" січень

Перелік санітарних заходів ДП "Дніпродзержинське лісове господарство"1

Науковці надали рекомендації щодо запобігання масовому всиханню дерев

Нещодавно Науково-технічна рада Держлісагентства затвердила Тимчасові рекомендації щодо проведення першочергових заходів у соснових лісах, пошкоджених короїдами.

Рекомендації розроблені фахівцями та науковцями Харківського Науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького і схвалені на засіданні Вченої ради інституту.

У рекомендаціях наведено основні методичні положення стосовно нагляду, обстеження та моніторингу в осередках усихання соснових насаджень, критеріїв визначення свіжозаселених короїдами дерев, захисту заготовленої деревини, особливостей проведення санітарно-оздоровчих заходів в осередках верхівкового короїда. Визначено заходи з лісовідновлення після суцільних санітарних рубок в осередках усихання.

ялинки

Перелік санітарних заходів ДП "Верхньодніпровське лісове господарство"

Перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів ДП "Дніпропетровське лісове господарство"

Перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів ДП "Марганецьке лісове господарство"

Перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів ДП "Новомосковський військовий лісгосп"

Перелік заходів з поліпщення санітарного стану лісів ДП "Павлоградське лісове господарство"

Пропозиція щодо проведення суцільної санітарної рубки ДП "Павлоградське лісове господарство"

Перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів ДП "Новомосковське лісове господарство"

Перелік санітарних заходів ДП "Павлоградське лісове господарство"

Перелік санітарних заходів ДП "Павлоградське лісове господарство" 08.12.2017

Пропозиція щодо проведення суцільної санітарної рубки в ДП "Павлоградське лісове господарство" 08.12.2017

Лісівники по всій Україні вийшли захистити державні ліси

1 грудня по всій Україні відбуваються мітинги лісівників, організовані Профспілкою працівників лісового господарства України.

лес

У регіонах перед будівлями обласних, районних державних адміністрацій та рад лісівники вимагають не допустити приватизацію лісів та ліквідацію державних лісогосподарських підприємств. Загалом по Україні мітингують більше 15 тис. осіб.

Вони виступають проти ухваленої Кабміном Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року, якoю передбaчaєтьcя cтвoрення “cуб’єктa гocпoдaрювaння з кoрпoрaтивними прaвaми”, щo передбaчaє ліквідaцію держaвниx ліcoгocпoдaрcькиx підприємcтв з пoдaльшoю привaтизaцією ліcів.

Ще одна мета, як повідомили організатори акції, зокрема, з південних та східних регіонів – пoпередити  coціaльну кaтacтрoфу, що cтaлa результaтoм непрoдумaниx дій в питaнняx фінaнcувaння ліcoгocпoдaрcькиx зaxoдів, втрaти Держліcaгентcтвoм cтaтуcу гoлoвнoгo рoзпoрядникa бюджетниx кoштів, невдaлoї кaдрoвoї пoлітики з бoку Мініcтерства aгрaрнoї пoлітики.

– Прoфcпілкa виcлoвлює крaйню cтурбoвaніcть пoдaльшoю дoлею прaцівників підприємcтв, втрaтoю рoбoчиx міcць, зaбезпечення coціaльнoгo зaxиcту з мoжливoю втрaтoю підприємcтвaми cтaтуcу юридичнoї ocoби. Через відcутніcть фінaнcувaння з держaвнoгo бюджету Укрaїни нa ведення ліcoвoгo тa миcливcькoгo гocпoдaрcтвa, oxoрoну тa зaxиcт ліcу прoтягoм 2016-2017 рoків, прaцівники держaвниx ліcoгocпoдaрcькиx підприємcтв зaлишилиcь без зacoбів іcнувaння. У прoекті бюджету Укрaїни нa 2018 рік теж не передбaченo виділення фінaнcувaння ліcгocпaм, — підкреcлили oргaнізaтoри пікету.

Організатори мітингів по всій Україні наголошують, що їхня акція мирна і направлена на те, щоб як місцеве керівництво, так і центральне, дослухалося до їхньої думки.

– Ми підтримуємо курс на реформування лісової галузі. Але реформа має відбуватися виважено. І ми готові брати участь в обговоренні та вимагаємо, щоб наші пропозиції були враховані, – зазначили організатори акції.

лес 3

Президент України підписав Указ щодо розвитку лісового господарства

 

Президент України Петро Порошенко підписав Указ № 381/2017 «Про додаткові заходи щодо розвитку лісового господарства, раціонального природокористування та збереження об'єктів природно-заповідного фонду». Цей Указ розроблено за результатами наради під головуванням Петра Порошенка щодо реформування та сталого розвитку лісового господарства, яка відбулася нещодавно в Івано-Франківську.Глава держави доручив Кабінету Міністрів України розробити низку заходів щодо забезпечення сталого природокористування, розвитку лісів, удосконалення системи державного управління у сфері охорони, захисту, використання та відтворення лісових насаджень, ведення лісового господарства, а також збереження цінних природних комплексів та екосистем, розвитку заповідної справи України.

1200px-Official_portrait_of_Petro_Poroshenko

0
24.11.2017

Останні новини