Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Лісники йдуть у владу.

Василь Курило лісничий ДП «Петриківський лісгосп» обрано депутатом Китайгородської ОТГ. Ще під час виборчої кампанії  він запевнив  своїх  земляків у прагненні  працювати на благо рідної землі та всіх жителів територіальної громади.

carichanskiy-rayon

Про наших пишуть Всеукраїнські видання.

Іван Яловий  директор ДП «Петриківський лісгосп» Дніпропетровського ОУЛМГ   один з наймолодших керівників середньої ланки лісової галузі України. Однак, його професіоналізм та відданість професії спонукає ставитися до нього з повагою навіть сивочолих ветеранів.  

Scan

Перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів Вд3 26.10.2020

Перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів Кр6 22.10.2020

Перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів Пав3 06.10.2020

Пропозиція щодо проведення суцільної санітарної рубка Пав1 06.10.2020

Привітання колег.

 

Вже традиційно напередодні професійного свята Дня працівника лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України адміністрація Дніпропетровського ОУЛМГ привітала колег. Зробив це в ефірі телеканалу ОТВ Дніпро перший заступник  начальника ДОУЛМГ Валерій Величко.

20181121_111212

Привітання з Днем працівників лісу!

 

Дорогі друзі, колеги, шановні лісівники!

 

 День працівника лісу є святом багатотисячного колективу працівників лісової галузі України.

Це свято також тих мільйонів людей, які  з чистими думками і щирими почуттями приходять до лісу та допомагають йому.

Лісова галузь України переживає сьогодні надзвичайно складний період. Глобальні зміни клімату, надзвичайна спека влітку, відсутність державної підтримки лісової галузі, в частині фінансування південних та східних лісогосподарських підприємств, не надає можливості вирішувати непрості, а можна сказати і надзвичайно складні завдання, як збільшення площ нових лісів, захист їх від шкідників і особливо від пожеж, свідками яких ми стали в цьому році.

Влітку і взимку, в дощ і сніг, морози та хуртовини – Ви шановні лісівники, своєю сумлінною працею, забезпечуєте розвиток галузі, плекаєте та охороняєте зелені легені Держави – Ліс!

         Щиро вітаємо Всіх, хто працює в лісовому господарстві, Ветеранів лісової галузі Дніпропетровщини і всієї України з професійним святом! Висловлюємо Вам глибоку подяку та низький уклін за Вашу працю. Гарної Вам долі, щастя близьким і рідним, гідного матеріального та духовного добробуту! Нехай доля усміхнеться Вам щасливими днями, а ваші добрі справи відгукнуться в серцях людей глибокою повагою і добрим словом.

 

З повагою,

 

Перший заступник  начальника управління                              В.М. Величко

 

Голова Дніпропетровського обласного комітету Професійної спілки працівників лісового господарства України                              В.Ф. Клешня

275733_1

ОГОЛОШЕННЯ про створення ініціативної групи

ОГОЛОШЕННЯ

про створення ініціативної групи

При Дніпропетровському обласному управлінні лісового та мисливського господарства створюється ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів для створення громадської ради. Строк подачі заяв для включення до ініціативної групи – до 11.10.2020 року включно. Заяви надаються до сектору кадрової роботи Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

Керівництво управління

Перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів Пет4 09.09.2020

Пропозиція щодо проведення суцільної санітарної рубка Пет 09.09.2020

ПОЧУТИ ВОВЧУ ПІСНЮ…

Молодий сосняк у передмісті міста  Кам’янського  ледь припорошив пізній грудневий сніг. Через темряву та слабкі опади на землі майже не видно слідів. Просувалися не те що навмання, а на звуки. Десь там попереду час від часу чулися важкі удари металу в деревину.

-        Таки рубають, падлюки, - сказав ледь чутно , вдягнутий у зимовий  камуфляж потужної статури   молодик.

-        Так ми ж вчора лише тут були, - так само   тих  відповів йому худорлявий супутник. – Олександрович,  вони ж свою  добру пошту мають, краще аніж Інтернет.

-        Агов Микола, воно коли вже відчули легкі гроші, то й голова погано працює. Краще подивися як далеко від нас Степанович з Приходько…

Суха гілка підступно тріснула під ногою. Через це зненацька вийти  на маленьку галявинку , де орудували браконьєри  не вдалося. Допоміг потужний промінь ліхтаря. Засліплені яскравим світлом двоє, в дешевих чорних спецівках, заклякли побіля чималенької купки зрубаних сосонок. Той кого назвали Олександровичем рішуче вийшов вперед:

Яловий ОТВ

22-24 серпня в урочищі «Рокитна долина», що у с. Сальне Ніжинського району Чернігівської області, відбувся міжобласний фестиваль мисливства.

22-24 серпня в урочищі «Рокитна долина», що у с. Сальне Ніжинського району Чернігівської області, відбувся міжобласний фестиваль мисливства. 25 команд з різних куточків України боролися за першість у змаганнях з компакт-спортингу та активно долучалися до конкурсів на кращу мисливську страву, кращу мисливську настоянку, кращу мисливську садибу.

118471391_2025284237607555_4367113307827912951_n

0
26.08.2020

Перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів Мар4 25.08.2020

«Лісівник року».

«Лісовий і мисливський журнал» та газета «Природа і суспільство» оголошують Конкурс до Дня працівника лісу – «Лісівник року».

Конкурс проводиться у двох номінаціях:кокурс

Останні новини