Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Пропозиція щодо проведення суцільної санітарної рубка Пав1 04.01.2021

Перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів Мар1 04.01.2021

Привітання

Шановні лісівники Дніпропетровщини, колеги та ветерани лісового господарства!        

 

       Незабаром 2020 рік перегорне останню сторінку, залишившись історією наших спогадів. І незважаючи на те, що рік для нас був нелегким, повним випробувань і витримки, в поглядах на майбутнє долі нашої лісової галузі на рік прийдешній зоріє вогник сподівань на все добре й оптимістичне.

        У 2020 році Вами зроблено вагомий внесок у відновлення зеленого багатства Дніпропетровського краю, проведено колосальну роботу з охорони та збереження лісових насаджень, а разом із тим, кожним із Вас внесено часточку невтомної праці у виконання Програми розвитку лісового господарства Дніпропетровщини. Тож маємо тверде переконання в тому, що в році прийдешньому на теренах Дніпропетровщини майорітимуть ліси, створені працелюбними лісівничими руками.

 Насамперед бажаємо Вам позитиву та віри в себе, свої сили та підтримку рідних і близьких людей, друзів і колег.

 Нехай багаж починань повниться звершеннями, а вдача супроводжує Вас у кожній добрій справі. Новий рік буде щедрим на творчу наснагу й успіхи в професійній діяльності, на благополуччя в родинному колі на здоров’я і затишок в кожній оселі.

 Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаємо ці традиційно світлі свята зустріти в радісній, доброзичливій, теплій атмосфері. Нехай у Ваших домівках і колективах завжди панують добробут і злагода.

 Начальник Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства

Кравченко Олександр Олександрович

0-02-0a-e000bba5f199877d7f7e17ef45b0c252372302fd35861cbe67c97228607199e8_6cc48e88(1)

ЗАХИСТИМО НОВОРІЧНЕ ДЕРЕВО

ЗАХИСТИМО НОВОРІЧНЕ ДЕРЕВО

Чим ближче новорічні свята  тим більше клопоту в охороні хвойних насаджень у співробітників Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства. Адже бажаючих заробити нечесну копійку за рахунок браконьєрських вирубок  сосни і ялинок  стимулює  календар. Однак, у регіональному  профільному відомстві добре розуміють  лише своїми силами ефективно стати на захист зелених друзів практично не можливо. А тому місцеві лісовики активно залучають громадськість. Найперше екологічних волонтерів.  Днями в провідній пресовій агенції Дніпропетровської області «Наше місто» відбулася  імпреза з інформування населення  про комплекс охоронних заходів із охорони новорічних  дерев. Йшлося і про роль громадськості.

131619957_420649895783553_1134672231529914413_n

Збережемо новорічне дерево

Хоч до новорічних свят ще   декілька тижнів та працівники і адміністрація Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства посилили охорону  «новорічних дерев» від незаконної вирубки браконьєрів. Це тим більш актуально для регіону оскільки на багатьох площах фактично степової області сосна є головною культурою.

ялинки

Інформація щодо реалізації новорічних ялинок у передноворічний період 2020 року

Державне підприємство «Васильківське лісове господарство»

Заплановано реалізувати 3600 шт. новорічних ялинок

Середня ціна з ПДВ становить 120,00 грн.

Місця реалізації – центральна садиба лісгоспу, лісництв, ринки Межівського, Покровського, Васильківського районів.

Гаряча телефонна лінія 050-604-29-37

logo

Перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів Новв4 24.11.2020

Лісники йдуть у владу.

Василь Курило лісничий ДП «Петриківський лісгосп» обрано депутатом Китайгородської ОТГ. Ще під час виборчої кампанії  він запевнив  своїх  земляків у прагненні  працювати на благо рідної землі та всіх жителів територіальної громади.

carichanskiy-rayon

Про наших пишуть Всеукраїнські видання.

Іван Яловий  директор ДП «Петриківський лісгосп» Дніпропетровського ОУЛМГ   один з наймолодших керівників середньої ланки лісової галузі України. Однак, його професіоналізм та відданість професії спонукає ставитися до нього з повагою навіть сивочолих ветеранів.  

Scan

Перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів Вд3 26.10.2020

Перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів Кр6 22.10.2020

Перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів Пав3 06.10.2020

Пропозиція щодо проведення суцільної санітарної рубка Пав1 06.10.2020

Привітання колег.

 

Вже традиційно напередодні професійного свята Дня працівника лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України адміністрація Дніпропетровського ОУЛМГ привітала колег. Зробив це в ефірі телеканалу ОТВ Дніпро перший заступник  начальника ДОУЛМГ Валерій Величко.

20181121_111212

Привітання з Днем працівників лісу!

 

Дорогі друзі, колеги, шановні лісівники!

 

 День працівника лісу є святом багатотисячного колективу працівників лісової галузі України.

Це свято також тих мільйонів людей, які  з чистими думками і щирими почуттями приходять до лісу та допомагають йому.

Лісова галузь України переживає сьогодні надзвичайно складний період. Глобальні зміни клімату, надзвичайна спека влітку, відсутність державної підтримки лісової галузі, в частині фінансування південних та східних лісогосподарських підприємств, не надає можливості вирішувати непрості, а можна сказати і надзвичайно складні завдання, як збільшення площ нових лісів, захист їх від шкідників і особливо від пожеж, свідками яких ми стали в цьому році.

Влітку і взимку, в дощ і сніг, морози та хуртовини – Ви шановні лісівники, своєю сумлінною працею, забезпечуєте розвиток галузі, плекаєте та охороняєте зелені легені Держави – Ліс!

         Щиро вітаємо Всіх, хто працює в лісовому господарстві, Ветеранів лісової галузі Дніпропетровщини і всієї України з професійним святом! Висловлюємо Вам глибоку подяку та низький уклін за Вашу працю. Гарної Вам долі, щастя близьким і рідним, гідного матеріального та духовного добробуту! Нехай доля усміхнеться Вам щасливими днями, а ваші добрі справи відгукнуться в серцях людей глибокою повагою і добрим словом.

 

З повагою,

 

Перший заступник  начальника управління                              В.М. Величко

 

Голова Дніпропетровського обласного комітету Професійної спілки працівників лісового господарства України                              В.Ф. Клешня

275733_1

Останні новини