Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Створюємо ліси разом

Нагородили найкращих

15 вересня на території Новомосковського лісгоспу відбулось урочисте засідання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу.

Привітали найкращих представників галузі  заступник голови  Дніпропетровської обласної ради, начальник управління з питань використання природних ресурсів Антон Кумановський, голова Новомосковської районної ради Сергій Храпов, голова Новомосковської райдержадміністрації Михайло Вишневський, заступник начальника Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Олександр Шевченко, заступник начальника Дніпропетровського управління лісового та мисливського господарства Валерій Величко. 

Нагородили працівників за сумлінну працю та значний особистий внесок у розвиток лісогосподарського виробництва Дніпропетровщини.

photo_2021-09-17 19.58.18

 

Повідомлення про погіршення санітарного стану НОВВ Вільнянське л-во 12.07.21

Вітання начальника Дніпропетровського обласного управління Олександра Кравченка з Днем працівника лісу

Дорогі працівники лісового господарства та ветерани галузі!

Традиційно в третю неділю вересня ми відзначаємо професійне свято людей, які стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві – День працівника лісу. Ліс є один з найбільших скарбів нашого степового краю. Щодня сумлінно і невтомно працюючи, працівники лісового господарства створюють нові насадження, забезпечують надійний захист земельних угідь та покращують екологічний стан довкілля. Лісівники знають у своїх угіддях кожну стежку, тонко відчувають стан своїх «підопічних» та можуть вчасно надати їм допомогу.

Наша робота зі збереження і примноження лісу потребує відповідальності, працелюбства, а часом навіть певної самопожертви.

Шановні працівники лісового господарства, щиро вітаю Вас із професійним святом, висловлюю глибоку подяку за наполегливу й самовіддану працю, результати якої мають неоціненне значення для розвитку та зміцнення нашої держави. Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя, подальших трудових звершень та професійних успіхів у розвитку лісової галузі нашого краю!

З повагою Олександр Кравченко, начальник ДОУЛМГ

Медіа про нас

Напередодні професійного свята – Дня працівника лісу заступник начальника лісового та мисливського господарства Валерій Величко взяв участь в новій програмі «Важливе в деталях» телеканалу ОТВ Дніпро. Він розповів про роботу працівників галузі з охорони і збереження лісових ресурсів, а також про підготовку до масштабної осінньої всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом» в рамках виконання програми Президента України «Зелена країна». «Звернулись до органів місцевого самоврядування з пропозицією щодо визначення земельних ділянок з метою подальшого залісення. Восени запланували засадити 80 гектарів лісових культур», - зазначив Валерій Величко.

Медіа

18 серпня на телевізійному каналі ОТВ Дніпро в програмі «Точка зору» взяв участь директор ДП «Петриківській лісгосп» Іван Яловий. Основні теми обговорення в студії: ведення обліку та контролю деревини в електронній формі замість паперових документів; особливості створення нових лісів в степовій зоні, збереження полезахисних лісових смуг та охорона лісів від браконьєрства та пожеж.

Електронний облік у лісовому господарстві

13 серпня семінар-нараду з електронного обліку деревини на базі Шульгівського лісництва відкрив директор ДП «Петриківський лісгоспу» Іван Яловий, який запросив колег обмінятися досвідом використання електронних сервісів, що забезпечують оперативну та достовірну інформацію, зокрема, під час заготівлі та реалізації матеріалів.

УВАГА МИСЛИВЦЯМ!

7 серпня розпочався мисливський сезон із полювання на пернату дичину.

 

Відповідно до статті 19 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації (лист від 04.08.2021р.) погоджено накази про проведення полювання у мисливському сезоні 2021-2022 роках на території мисливських угідь ДП «Верхньодніпровський лісгосп» та ДП «Васильківський лісгосп».

utki

Нарада в ОДА щодо виявлення земельних ділянок, придатних для заліснення

2 серпня в Дніпропетровській ОДА заступник голови ОДА Максим Беспальчук провів робочу нараду з питання відтворення лісів та виявлення земельних ділянок, придатних для створення нових лісових масивів. В ній взяли участь голови районних державних адміністрацій, представники департаменту екології та природних ресурсів та обласного управління лісового та мисливського господарства.

ОДА

Перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів Пав 2 22.07.2021

Актуально: зменшено відсоток відрахування до бюджету

15 липня начальник Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кравченко провів із заступниками спільне обговорення фінансового стану лісогосподарських підприємств та можливі перспективи поліпшення фінансових показників відповідно до нового Порядку відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку, ухваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 14 липня.

Мисливство

Мисливське господарство – це сфера переважно екологічної діяльності, що здійснюється у природних умовах і спрямована на охорону використання та відтворення мисливських тварин, надання послуг мисливцям для полювання, розвитку стрілецько-мисливського спорту, собаківництва, відродження і збереження мисливських тварин. Мисливський фонд – це мисливські тварини, що перебувають у стані природної волі, утримуються у неволі чи у напіввільних умовах у межах мисливських угідь. Загальна площа мисливських угідь Дніпропетровщини становить 2548 тис. га. В мисливських угіддях області водяться козулі, кабани, також зустрічаються зайці, лисиці, вовки, лосі.

У систему заходів щодо ведення мисливського господарства входять: поліпшення захисних умов середовища для проживання тварин, відновлення популяцій, оптимізація їхньої чисельності, захист тварин від стихійного лиха, браконьєрства і наслідків господарської діяльності людини.

 

Перелік питань

Повідомлення про погіршення санітарного стану НОВВ Красноліське л-во 12.07.21

Повідомлення про погіршення санітарного стану НОВВ Знаменівське л-во 12.07.21

Останні новини