Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Сьогодні було затверджено Закон України «Про Державний бюджет України на 2016 р.», у якому на лісову галузь виділено менше 120 млн грн.

Незважаючи на всі зусилля Міністерства аграрної політики та продовольства України і керівництва лісової галузі, депутати не врахували важливість підтримки збалансованого лісоуправління, особливо у східних та південних регіонах України,як запоруку екологічної стабільності держави.

Вітаємо з новорічними святами!

image001_1
 
Шановні колеги, партнери, друзі!

Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим ! Нехай Ваші серця
будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим
благословінням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого
року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий – 2016 рік буде щедрим на
цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо щоб Різдвяна
зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму,
наснаги та невичерпної енергії !

Дніпропетровське обласне управління лісового та мисливського господарства

Привітання від Голови Державного агентства лісових ресурсів України

IMG_1295ed_1

 

 

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був непростим, але маємо тверде переконання, що у нас вистачить натхнення та сили волі , щоб подолати всі труднощі!

Немає нічого ціннішого за незалежність Батьківщини та щастя наших дітей! Впевнений, що мирне життя настане у всіх куточках держави! Нам вистачить мудрості здійснити все задумане, щоб прийдешній рік став роком перемог для блага вільної та незалежної України!

Нехай у Новому році до кожної родини прийдуть добробут, щастя, любов та віра у світле майбутнє. Нехай Різдвяна зоря подарує всім Боже благословення!

 

Голова Державного агентства лісових ресурсів України

Олександр Ковальчук

ЯК ЗАХИСТИТИ НОВОРІЧНЕ ДЕРЕВО

До Нового 2016 року залишаються лічені дні. Ті, хто, бодай, побіжно знайомі з діяльністю і турботами працівників лісового господарства, добре знають, наскільки для них це гаряча пора. Адже більш як за сторічною традицією на вулицях наших міст і селищ, в офісах і крамничках встановлюють ялинки, з’являться вони і в більшості осель українців. І тому зрозуміло, що саме в ці дні є найбільш ймовірними браконьєрські вирубки «новорічних дерев» - сосонок та ялинок. Особливо загострюється ситуація неподалік великих міст, крупних промислових та адміністративних центрів. Ось чому про те як цього року організовано захист новорічної ялинки ми вирішили поговорити з директором Дніпропетровського лісгоспу Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства Григорієм Петровичем Думінським.  

Григорій Думінський

Інформація про ціни, місця реалізації та контактні дані відповідальних осіб за реалізацію новорічних ялинок

Дніпропетровське обласне управління лісового та мисливського господарства надає інформацію щодо цін на новорічні ялинки у розрізі лісгоспів, а також дані про місця реалізації та контактні дані відповідальних за реалізацію осіб.

Місця реалізації та контактні дані відповідальних осіб за реалізацію новорічних ялинок

Цена елки

Мобілізувати громадськість для захисту зеленого друга

Чим ближче новорічні свята тим більше клопоту в охороні хвойних насаджень у співробітників Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства. Адже бажаючих заробити нечесну копійку за рахунок браконьєрських вирубок сосни і ялинок стимулює календар. Однак, у регіональному профільному відомстві добре розуміють лише своїми силами ефективно стати на захист зелених друзів практично не можливо. А тому місцеві лісовики активно залучають громадськість.

Лісівничі видання. Передплата-2016

Єдиними спеціалізованими всеукраїнськими виданнями лісової галузі в Україні є «Лісовий і мисливський журнал» та газета «Природа і суспільство», видавництво цих видань здійснюються виключно за рахунок передплатних коштів.

Визначено переможців конкурсу на заміщення вакантних посад начальників обласних управлінь лісового та мисливського господарства.

За результатами конкурсу, відповідно до протоколу № 3 засідання Конкурсної комісії з відбору кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців Державного агентства лісових ресурсів України                    від 13 листопада 2015 року, переможцями визнано:

Кватирка Олександра Михайловича – на посаду начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства;

Величка Валерія Миколайовича - на посаду начальника Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства;

Дніпропетровські лісники посилили охорону хвойних насаджень

Хоч до новорічних свят ще більше місяця та працівники і адміністрація
Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського
господарства посилили охорону «новорічних дерев» від незаконної вирубки
браконьєрів. Це тим більш актуально для регіону оскільки на багатьох площах
фактично степової області сосна є головною культурою. ялинки

НАЗУСТРІЧ СВЯТУ

 
image001
 
Завтра, 15-го вересня 2015 року на території Криворізького лісгоспу, відбудуться традиційні змагання дніпропетровських лісників на «Кубок Придніпров’я». Першість серед вальників лісу започаткована ще у 2002 році й традиційно проходить напередодні професійного свята. Як пояснив нам виконуючий обов’язки начальника Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Величко головна мета подібних змагань полягає не лише в удосконалені професійної майстерності та популяризації фаху лісника.

 

ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ СВЯТО ТАКОЖ І ЛІСНИКІВ

Співробітники Дніпропетровського державного обласного управління лісового та мисливського господарства завжди були переконані: без допомоги громадськості якісно виконувати свою лісоохорону роботу практично не можливо. А тому на теренах цього відомства системно та продумано налагоджено співпрацю з волонтерами. Провадиться вона на різних ділянках природоохоронної справи.

На 51 каналі відбулася передача, присвячена охороні лісів від пожеж

Дніпродзержинські лісники дбають про тепло взимку.

Літо ще тішить кожного з нас і теплом, і ласкавим сонечком. Однак, як кажуть, прийшов спас –готуй рукавички про запас. Працівники державного підприємства Дніпродзержинський лісгосп Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства у ці дні мають чимало клопотів з огляду на продовження пожежонебезпечного періоду в області. Однак, це не заважає їм подумати про умови своєї роботи влітку. На цьому підприємстві знайшли можливість здійснити заміну вікон в головному офісі на сучасні, теплозберігаючі конструкції.

-Ми розуміємо що не мерзнуть там, де не стільки потужне опалення, а вміють зберегти тепло, - пояснюю ініціативу своїх підлеглих директор ДПДЛ Іван Яловий. – А кому як не лісникам зрозуміло наскільки важливо зігрітися взимку.

З добродієм Яловим важко не погодитися. Відповідні умови для роботи запорука успіху праці людей будь-яких професій. Тим більш це важливо для наших колег, котрі у будь-яку пору року часто бувають просто неба. А значить особливо потребують теплих та затишних виробничих приміщень.

Прес – служба ДОУЛМГ

Про відкриття полювання у мисливський сезон 2015/2016 років на території Дніпропетровської області

utkiДніпропетровською облдержадміністрацією погоджено наступні терміни полювання у мисливський сезон 2015/2016 років:

на пернату дичину – з 18.00 01 серпня по 30 грудня 2015 року;

на перепілку – з 18.00 01 серпня по 29 листопада 2015 року;

на сіру куріпку, фазана – з 03 жовтня по 30 грудня 2015 року;

на парнокопитних тварин – з 24 жовтня 2015 року по 17 січня 2016 року;

на зайця-русака – з 15 листопада 2015 року по 17 січня 2016 року;

на лисицю, єнотоподібного собаку, вовка – з 04 жовтня 2015 року по 28 лютого 2016 року.

 

Дні полювання встановлені наступні:

на пернатих – субота, неділя, середа ;

на зайця-русака – неділя;

на лисицю, єнотоподібного собаку – субота, неділя;

на парнокопитних тварин – субота, неділя.

 

Норма добування мисливських тварин одним мисливцем за день полювання:

норців великих – 2 голови;

качок – 5 голів;

лисок – 6 голів;

куликів – 10 голів;

голубів – 10 голів;

гусок – 3 голови;

куріпок сірих – 3 голови; перепелів – 15 голів; зайців-русаків – 1 голову.

 

Враховуючи проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, інформуємо, що Дніпропетровська облдержадміністрація не погоджує відкриття полювання в Межівському, Петропавлівському та Покровському районах.

 

Одночасно попереджуємо мисливців про неухильне виконання правил пожежної безпеки в лісах, а саме: в лісі заборонено розкладати багаття,заїжджати в хвойні масиви авто-мото технікою, випалювати суху рослинність в лісах та навколо них. В випадку виявлення загорання в лісі або навколо нього просимо негайно інформувати найближче лісове господарство або телефонувати за телефоном 101.

В дніпропетровській області відбулось засідання комісії НПК

29 липня 2015 року в області відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. На розгляд було винесено питання щодо виконання заходів щодо недопущення заносу збудника африканської чуми свиней на територію області.

Комісія своїм рішенням зобов'язала лісівників області вести постійний моніторинг диких кабанів, контролювати чисельність популяції диких кабанів і шляхи їх міграції, продовжити роз'яснювальну роботу серед населення та мисливців щодо небезпечності захворювання свиней на африканську чуму свиней та сказу тварин та заходів з недопущення їх виникнення.

Останні новини