Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Потрібно не лише реформувати лісову галузь, а й повернути довіру суспільства до її працівників, - Христина Юшкевич

 

 

 

DSC_2281Тимчасово виконуюча обов’язки Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич в інтерв’ю ІА «Укрінформ» прокоментувала питання проведення інституціональної реформи лісової галузі та переведення усіх лісів, які є в Україні, у підпорядкування Держлісагентства.

Держлісагентство взяло участь у XXVIII Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2016», яка розпочала свою роботу у Національному комплексі «Експоцентр України» під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України. В урочистому відкрит

                                     

DSC_3084

Держлісагентство взяло участь у XXVIII Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2016», яка розпочала свою роботу  у Національному комплексі «Експоцентр України» під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Міністерство землеробства Латвії та Держлісагентство України продовжать співпрацю щодо розвитку лісового господарства

 Латвія

8 червня 2016 року, у рамках Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2016»,  відбулася зустріч делегації Міністерства аграрної політики і продовольства України з делегацією Міністерства землеробства Латвійської Республіки.

Суцільні санітарні рубки будуть жорстко обмежені, а в певних зонах - заборонені, - Христина Юшкевич

 СОЦІАЛЬНІ ВИРУБКИ

Основні зміни до Санітарних правил в лісах України стосуватимуться обмеження  суцільних санітарних рубок винятково випадками очевидної природної стихії, наприклад, вітровалів, буреломів, масового всихання. Вони застосовуватимуться лише як вимушена і безальтернативна дія, в інших випадках – будуть заборонені. Про це заявила Перший заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич під час прес-туру «Проблема масового всихання хвойних насаджень на території держлісфонду Житомирської області».

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” та з метою формування складу Громадської ради при Дніпропетровському обласному управлінні лісового та мисливського господарства (далі - ДОУЛМГ), утвореній відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.2014 № 326, 4 липня 2016 року за участі інститутів громадянського суспільства заплановано провести установчі збори за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Космічна,35, ДП "Дніпропетровський лісгосп".

Відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого вищезазначеною постановою Кабінету Міністрів України, при ДОУЛМГ за участі представників управлыння та інститутів громадянського суспільства утворено Ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Службі (далі – Ініціативна група).

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву про участь (форма наведена нижче), підписану уповноваженою особою керівного органу інститутів громадянського суспільства, діяльність яких передбачає сприяння у вирішенні питань соціального захисту ветеранів війни, військовослужбовців, які звільняються, осіб, звільнених з військової служби, та учасників антитерористичної операції.

До складу Громадської ради може бути обрано не більше, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Документи приймаються Ініціативною групою з 03 по 23 червня 2016 року за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Перемоги, 38, 2 поверх, кабінет №20.

За 10 календарних днів до проведення установчих зборів прийом заяв припиняється. На підставі поданих заяв Ініціативна група сформує список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу Громадської ради. Уточнена дата, час і місце проведення установчих зборів буде розміщено на офіційному веб-сайті http://doulmg.dp.ua/ .

Телефон для довідок (056)753-55-92, (056)726-71-75, e-mail kadri.dp@ukr.net ,  контактна особа Івасенко Є. Д. 

На Сумщині обговорили питання фінансування лісової галузі, збільшення площі лісів та переходу на альтернативні види палива

 

_DSC2859

 

 

Перший заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич взяла участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради з питань бюджету у м. Шостка Сумської області.

Під час виступу вона звернула увагу на актуальне питання щодо фінансування південно-східних областей України. «З настанням періоду високої пожежної небезпеки критично необхідним є фінансування заходів з охорони лісу від пожеж, заходів щодо боротьби з хворобами та шкідниками, забезпечення функціонування державної лісової охорони, зокрема, в таких областях як Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська та Херсонська», - наголосила Христина Юшкевич.

Христина Юшкевич обговорила шляхи співпраці з міжнародними донорами

 

DSC_2797

 

 

 У Міністерстві аграрної політики та продовольства України відбулася зустріч з представниками міжнародних донорів. У ній взяли участь Перший заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич, фахівці Представництва Європейського Союзу в Україні, Представництва Світового банку в Україні, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) та інші.

Запрошуємо журналістів на прес-тур до Житомирської області

 

 

Рисунок27 червня  2016 року відбудеться прес-тур «Проблема масового всихання  хвойних насаджень на території держлісфонду    Житомирської області».

Дніпропетровське обласне управління лісового та мисливського господарства одне з перших долучилось до державної програми щодо надання адміністративніх послуг в електронному вигляді

Відтепер в громадян є можливість зареєструвати дані для отримання посвідчень мисливців та обміну карток обліку добутої дичини та порушень правил полювання, а також отримання дублікатів цих документів за допомогою сайту https://igov.org.ua .

Для цього необхідно в розділі "Громадянам: Посвідчення особи, Громадянство, Місце проживання" обрати "Видача посвідчення мисливця і контрольної картки обліку добутої дичини й порушень правил полювання", обрати свій регіон та увійти в систему будь-яким зручним способом та заповнити необхідні дані. Після того, як спеціаліст розгляне звернення, на електронну пошту громадянина буде надіслано повідомлення із зазначенням часу для візиту в управління. 

Держлісагентство має стати ініціатором змін у лісовій галузі, - Міністр Тарас Кутовий

 

Кутовий

 

Державне агентство лісових ресурсів України і вся лісова галузь потребує реформ. Напрацювати  та здійснити їх нам необхідно спільно з працівниками галузі. На цьому наголосив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час колегії відомства.

Відбулася колегія Державного агентства лісових ресурсів України

 

 

 

колегія30   травня  у Державному агентстві лісових ресурсів України відбулася колегія під головуванням Першого заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христини Юшкевич та за участі Міністра аграрної  політики та продовольства України Тараса Кутового.

 

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНИЙ ДЛЯ ЛІСУ НАДМІРНО ДОЩОВИЙ ТРАВЕНЬ.

 

 

 

20160524_092603[1]Про це в ефірі Дніпропетровського обласного   державного телеканалу минулої суботи  розповів глядачам директор ДП «Дніпродзержинський  лісгосп» Іван Яловий.

Держлісагентство спільно з ДФС та Укрзалізницею визначили шляхи врегулювання ситуації на станціях «Чоп» та «Батєво»

 

 

 

про вагони

    У Державному агентстві лісових ресурсів України  відбулася нарада з приводу врегулювання  проблемних  питань, пов’язаних з експортом лісоматеріалів за участі  представників Державної фіскальної служби  України, Міністерства інфраструктури України, прикордонних облдержадміністрацій.  Зокрема йшлося про  ситуацію, яка склалася у зв’язку із затриманням  та перевіркою залізничних вагонів з деревиною на  залізничних станціях «Чоп» та «Батєво» (Закарпатська обл.).

Держлісагентство ініціює якнайшвидше прийняття змін до Санітарних правил у лісах та Положення про реалізацію лісоматеріалів необроблених

Рисунок2

Робочими групами при Державному агентстві лісових ресурсів України підготовлено прогресивні зміни до Санітарних правил у лісах України та доопрацьовано проект Положення про реалізацію лісоматеріалів необроблених. Про це повідомила Перший заступник Голови відомства Христина Юшкевич.

Останні новини