Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Електронний облік у лісовому господарстві

13 серпня семінар-нараду з електронного обліку деревини на базі Шульгівського лісництва відкрив директор ДП «Петриківський лісгоспу» Іван Яловий, який запросив колег обмінятися досвідом використання електронних сервісів, що забезпечують оперативну та достовірну інформацію, зокрема, під час заготівлі та реалізації матеріалів.

Пропозиція щодо проведення суцільної санітарної рубка Пав1 22.07.2021

УВАГА МИСЛИВЦЯМ!

7 серпня розпочався мисливський сезон із полювання на пернату дичину.

 

Відповідно до статті 19 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації (лист від 04.08.2021р.) погоджено накази про проведення полювання у мисливському сезоні 2021-2022 роках на території мисливських угідь ДП «Верхньодніпровський лісгосп» та ДП «Васильківський лісгосп».

utki

Нарада в ОДА щодо виявлення земельних ділянок, придатних для заліснення

2 серпня в Дніпропетровській ОДА заступник голови ОДА Максим Беспальчук провів робочу нараду з питання відтворення лісів та виявлення земельних ділянок, придатних для створення нових лісових масивів. В ній взяли участь голови районних державних адміністрацій, представники департаменту екології та природних ресурсів та обласного управління лісового та мисливського господарства.

ОДА

Перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів Пав 2 22.07.2021

Повідомлення про погіршення санітарного стану НОВВ Вільнянське л-во 12.07.21

Актуально: зменшено відсоток відрахування до бюджету

15 липня начальник Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кравченко провів із заступниками спільне обговорення фінансового стану лісогосподарських підприємств та можливі перспективи поліпшення фінансових показників відповідно до нового Порядку відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку, ухваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 14 липня.

Підсумки колегії Дніпропетровського ОУЛМГ

30 червня відбулась колегія Дніпропетровського обласного  управління лісового та мисливського господарства. Головне питання, яке обговорювали – стан бухгалтерського обліку та фінансової звітності на лісогосподарських підприємствах області. З доповіддю на цю тему виступила заступник начальника ОУЛМГ, головний бухгалтер Наталія Марченко.

logo

Мисливство

Мисливське господарство – це сфера переважно екологічної діяльності, що здійснюється у природних умовах і спрямована на охорону використання та відтворення мисливських тварин, надання послуг мисливцям для полювання, розвитку стрілецько-мисливського спорту, собаківництва, відродження і збереження мисливських тварин. Мисливський фонд – це мисливські тварини, що перебувають у стані природної волі, утримуються у неволі чи у напіввільних умовах у межах мисливських угідь. Загальна площа мисливських угідь Дніпропетровщини становить 2548 тис. га. В мисливських угіддях області водяться козулі, кабани, також зустрічаються зайці, лисиці, вовки, лосі.

У систему заходів щодо ведення мисливського господарства входять: поліпшення захисних умов середовища для проживання тварин, відновлення популяцій, оптимізація їхньої чисельності, захист тварин від стихійного лиха, браконьєрства і наслідків господарської діяльності людини.

 

Перелік питань

Повідомлення про погіршення санітарного стану Вд 2019

Повідомлення про погіршення санітарного стану НОВВ Красноліське л-во 12.07.21

Документи

Документи, якими керується обласне управління лісового та мисливського господарства при проведенні перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон передбачених положеннями Закону України "Про очищення влади" 

Повідомлення про погіршення санітарного стану НОВВ Знаменівське л-во 12.07.21

Призначений керівник лісового та мисливського господарства області

 

17 червня очільник Державного агентства лісових ресурсів України  Юрій  Болоховець відвідав з робочим візитом Дніпровське лісове господарство, де провів нараду з керівникам лісогосподарських підприємств області  та представив  нового керівника – Олександра Кравченка, який став переможцем конкурсу на посаду і до цього працював начальником управління згідно із контрактом про проходження державної служби на період дії карантину.

logo

 

Останні новини