Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Про оголошення добору осіб на посади державної служби Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства на період дії карантину

 НАКАЗ

 

01.10.2020                                  м. Дніпро                               № 12 – к

 

 

Про оголошення добору осіб на посади 

державної служби Дніпропетровського

обласного управління лісового та мисливського 

господарства на період дії карантину, установленого 

з метою запобігання поширенню на території України

гострої респіраторної хвороби COVID-19, 

спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2        

 

  

З метою виконання функцій апаратом Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства наказів та доручень Держлісагентства, документів інших державних органів та відповідно до Порядку призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хворобиCOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2       , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р.  № 290, 

НАКАЗУЮ: 

  1. Оголосити з 2 жовтня 2020 року добір на вакантні посади державної служби категорії "В" на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 290, та до дня визначення переможця конкурсу, а саме: 

-         Головний спеціаліст сектора бухгалтерського обліку та звітності

ОГОЛОШЕННЯ.1

-         Головний спеціаліст сектора економіки та фінансів

ОГОЛОШЕННЯ.2

-         Провідний спеціаліст (механік)

ОГОЛОШЕННЯ.3

  1. Затвердити Оголошення про добір осіб на період дії карантину на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» - головного спеціаліста сектора бухгалтерського обліку та звітності; головного спеціаліста сектора економіки та фінансів; провідного спеціаліста (механіка), що додаються.
  2.  Головному спеціалісту Цирковій І.В. забезпечити оприлюднення оголошення про добір осіб на Єдиному порталі вакансій державної служби та офіційному веб-сайті Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства.
  3. Визначаю себе уповноваженою особою для проведення співбесіди в установленому порядку.
  4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою. 

Перший заступник 

начальника управління                                                       В.М. Величко

 

 

Останні новини