Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Держлісагентство звернулося до СБУ та ГПУ щодо розслідування ситуації на Закарпатській митниці

 

 

 

logoДержавне агентство лісових ресурсів України звернулося до Служби безпеки України та Генеральної прокуратури України з проханням розслідувати ситуацію із затриманими 182 залізничними вагонами з деревиною на пунктах перетину державного кордону у Закарпатській області.

Держлісагентство: кількість лісових пожеж зростає

 logo

За оперативними даними Державного агентства лісових ресурсів України минулої  доби  (29 червня) працівниками державної лісової охорони ліквідовано 5 пожеж на площі 1,6 га в лісах державних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держлісагентства.

Вітання т.в.о. Голови Держлісагентства Христини Юшкевич з Днем Конституції України

 Konstituziya_2015

Дорогі друзі!

 

Прийміть мої найщиріші вітання з визначним державним святом України – Днем Конституції України!

Двадцять років тому прийнято Основний Закон нашої країни – документ, який закріпив незалежність України, її народу на юридичному рівні. Він покликаний захищати права і свободи кожного громадянина, підтримувати та розвивати на загальнодержавному рівні демократичні цінності.

На Черкащині відбулася виробнича нарада Держлісагентства щодо протипожежних заходів

 

 

 

10Під керівництвом т.в.о. Голови     Державного агентства лісових ресурсів України Христини Юшкевич на базі Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулася виїзна виробнича нарада, у якій взяли участь начальники обласних управлінь  лісового та мисливського господарства.

У Держлісагентстві цілодобово працюють «гарячі телефонні лінії» для повідомлення про лісові пожежі, - Христина Юшкевич

 

лісова пожежа

 

 

У Державному агентстві лісових ресурсів України цілодобово працюють «гарячі телефонні лінії» для повідомлення про лісові пожежі. Про це повідомила т.в.о. Голови відомства Христина Юшкевич під час ефіру на одному з телеканалів.

Держлісагентство закликає громадян відмовитися від відвідування лісів у спекотну погоду у зв’язку зі зростанням кількості пожеж

 

Navchannya_1_

 

За оперативними даними Державного агентства лісових ресурсів України минулої  доби  працівниками державної лісової охорони ліквідовано 6 пожеж на площі 2,4 га в лісах державних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держлісагентства.

Держлісагентство закликає громадян України дотримуватися правил пожежної безпеки, рекомендує відмовитися від відвідування лісів у зв’язку із підвищенням температурного режиму та зростанням кількості лісових пожеж.

Христина Юшкевич звернулася до голів ОДА з проханням сприяти на місцях вирішенню проблеми незаконних рубок

 

Вчора т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич звернулася з листом до голів обласних державних адміністрацій з проханням на місцях напрацювати шляхи вирішення проблеми незаконних рубок.

«Протидія незаконним рубкам у  лісах  сьогодні потребує  системних та комплексних  підходів. У постійному користуванні підприємств, підпорядкованих Держлісагентству, перебуває 73% від загальної кількості лісів України, 27% знаходяться у підпорядкуванні інших лісокористувачів, зокрема органів місцевого самоврядування», - йдеться у листі т.в.о. Голови Держлісагентства.

IMG_6418

Потрібно не лише реформувати лісову галузь, а й повернути довіру суспільства до її працівників, - Христина Юшкевич

 

 

 

DSC_2281Тимчасово виконуюча обов’язки Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич в інтерв’ю ІА «Укрінформ» прокоментувала питання проведення інституціональної реформи лісової галузі та переведення усіх лісів, які є в Україні, у підпорядкування Держлісагентства.

Держлісагентство взяло участь у XXVIII Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2016», яка розпочала свою роботу у Національному комплексі «Експоцентр України» під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України. В урочистому відкрит

                                     

DSC_3084

Держлісагентство взяло участь у XXVIII Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2016», яка розпочала свою роботу  у Національному комплексі «Експоцентр України» під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Міністерство землеробства Латвії та Держлісагентство України продовжать співпрацю щодо розвитку лісового господарства

 Латвія

8 червня 2016 року, у рамках Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2016»,  відбулася зустріч делегації Міністерства аграрної політики і продовольства України з делегацією Міністерства землеробства Латвійської Республіки.

Суцільні санітарні рубки будуть жорстко обмежені, а в певних зонах - заборонені, - Христина Юшкевич

 СОЦІАЛЬНІ ВИРУБКИ

Основні зміни до Санітарних правил в лісах України стосуватимуться обмеження  суцільних санітарних рубок винятково випадками очевидної природної стихії, наприклад, вітровалів, буреломів, масового всихання. Вони застосовуватимуться лише як вимушена і безальтернативна дія, в інших випадках – будуть заборонені. Про це заявила Перший заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич під час прес-туру «Проблема масового всихання хвойних насаджень на території держлісфонду Житомирської області».

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” та з метою формування складу Громадської ради при Дніпропетровському обласному управлінні лісового та мисливського господарства (далі - ДОУЛМГ), утвореній відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.2014 № 326, 4 липня 2016 року за участі інститутів громадянського суспільства заплановано провести установчі збори за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Космічна,35, ДП "Дніпропетровський лісгосп".

Відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого вищезазначеною постановою Кабінету Міністрів України, при ДОУЛМГ за участі представників управлыння та інститутів громадянського суспільства утворено Ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Службі (далі – Ініціативна група).

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву про участь (форма наведена нижче), підписану уповноваженою особою керівного органу інститутів громадянського суспільства, діяльність яких передбачає сприяння у вирішенні питань соціального захисту ветеранів війни, військовослужбовців, які звільняються, осіб, звільнених з військової служби, та учасників антитерористичної операції.

До складу Громадської ради може бути обрано не більше, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Документи приймаються Ініціативною групою з 03 по 23 червня 2016 року за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Перемоги, 38, 2 поверх, кабінет №20.

За 10 календарних днів до проведення установчих зборів прийом заяв припиняється. На підставі поданих заяв Ініціативна група сформує список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу Громадської ради. Уточнена дата, час і місце проведення установчих зборів буде розміщено на офіційному веб-сайті http://doulmg.dp.ua/ .

Телефон для довідок (056)753-55-92, (056)726-71-75, e-mail kadri.dp@ukr.net ,  контактна особа Івасенко Є. Д. 

На Сумщині обговорили питання фінансування лісової галузі, збільшення площі лісів та переходу на альтернативні види палива

 

_DSC2859

 

 

Перший заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич взяла участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради з питань бюджету у м. Шостка Сумської області.

Під час виступу вона звернула увагу на актуальне питання щодо фінансування південно-східних областей України. «З настанням періоду високої пожежної небезпеки критично необхідним є фінансування заходів з охорони лісу від пожеж, заходів щодо боротьби з хворобами та шкідниками, забезпечення функціонування державної лісової охорони, зокрема, в таких областях як Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська та Херсонська», - наголосила Христина Юшкевич.

Христина Юшкевич обговорила шляхи співпраці з міжнародними донорами

 

DSC_2797

 

 

 У Міністерстві аграрної політики та продовольства України відбулася зустріч з представниками міжнародних донорів. У ній взяли участь Перший заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич, фахівці Представництва Європейського Союзу в Україні, Представництва Світового банку в Україні, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) та інші.

Запрошуємо журналістів на прес-тур до Житомирської області

 

 

Рисунок27 червня  2016 року відбудеться прес-тур «Проблема масового всихання  хвойних насаджень на території держлісфонду    Житомирської області».

Останні новини