Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Лісівничі видання. Передплата-2016

Єдиними спеціалізованими всеукраїнськими виданнями лісової галузі в Україні є «Лісовий і мисливський журнал» та газета «Природа і суспільство», видавництво цих видань здійснюються виключно за рахунок передплатних коштів.

Визначено переможців конкурсу на заміщення вакантних посад начальників обласних управлінь лісового та мисливського господарства.

За результатами конкурсу, відповідно до протоколу № 3 засідання Конкурсної комісії з відбору кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців Державного агентства лісових ресурсів України                    від 13 листопада 2015 року, переможцями визнано:

Кватирка Олександра Михайловича – на посаду начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства;

Величка Валерія Миколайовича - на посаду начальника Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства;

Дніпропетровські лісники посилили охорону хвойних насаджень

Хоч до новорічних свят ще більше місяця та працівники і адміністрація
Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського
господарства посилили охорону «новорічних дерев» від незаконної вирубки
браконьєрів. Це тим більш актуально для регіону оскільки на багатьох площах
фактично степової області сосна є головною культурою. ялинки

НАЗУСТРІЧ СВЯТУ

 
image001
 
Завтра, 15-го вересня 2015 року на території Криворізького лісгоспу, відбудуться традиційні змагання дніпропетровських лісників на «Кубок Придніпров’я». Першість серед вальників лісу започаткована ще у 2002 році й традиційно проходить напередодні професійного свята. Як пояснив нам виконуючий обов’язки начальника Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Величко головна мета подібних змагань полягає не лише в удосконалені професійної майстерності та популяризації фаху лісника.

 

ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ СВЯТО ТАКОЖ І ЛІСНИКІВ

Співробітники Дніпропетровського державного обласного управління лісового та мисливського господарства завжди були переконані: без допомоги громадськості якісно виконувати свою лісоохорону роботу практично не можливо. А тому на теренах цього відомства системно та продумано налагоджено співпрацю з волонтерами. Провадиться вона на різних ділянках природоохоронної справи.

На 51 каналі відбулася передача, присвячена охороні лісів від пожеж

Дніпродзержинські лісники дбають про тепло взимку.

Літо ще тішить кожного з нас і теплом, і ласкавим сонечком. Однак, як кажуть, прийшов спас –готуй рукавички про запас. Працівники державного підприємства Дніпродзержинський лісгосп Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства у ці дні мають чимало клопотів з огляду на продовження пожежонебезпечного періоду в області. Однак, це не заважає їм подумати про умови своєї роботи влітку. На цьому підприємстві знайшли можливість здійснити заміну вікон в головному офісі на сучасні, теплозберігаючі конструкції.

-Ми розуміємо що не мерзнуть там, де не стільки потужне опалення, а вміють зберегти тепло, - пояснюю ініціативу своїх підлеглих директор ДПДЛ Іван Яловий. – А кому як не лісникам зрозуміло наскільки важливо зігрітися взимку.

З добродієм Яловим важко не погодитися. Відповідні умови для роботи запорука успіху праці людей будь-яких професій. Тим більш це важливо для наших колег, котрі у будь-яку пору року часто бувають просто неба. А значить особливо потребують теплих та затишних виробничих приміщень.

Прес – служба ДОУЛМГ

Про відкриття полювання у мисливський сезон 2015/2016 років на території Дніпропетровської області

utkiДніпропетровською облдержадміністрацією погоджено наступні терміни полювання у мисливський сезон 2015/2016 років:

на пернату дичину – з 18.00 01 серпня по 30 грудня 2015 року;

на перепілку – з 18.00 01 серпня по 29 листопада 2015 року;

на сіру куріпку, фазана – з 03 жовтня по 30 грудня 2015 року;

на парнокопитних тварин – з 24 жовтня 2015 року по 17 січня 2016 року;

на зайця-русака – з 15 листопада 2015 року по 17 січня 2016 року;

на лисицю, єнотоподібного собаку, вовка – з 04 жовтня 2015 року по 28 лютого 2016 року.

 

Дні полювання встановлені наступні:

на пернатих – субота, неділя, середа ;

на зайця-русака – неділя;

на лисицю, єнотоподібного собаку – субота, неділя;

на парнокопитних тварин – субота, неділя.

 

Норма добування мисливських тварин одним мисливцем за день полювання:

норців великих – 2 голови;

качок – 5 голів;

лисок – 6 голів;

куликів – 10 голів;

голубів – 10 голів;

гусок – 3 голови;

куріпок сірих – 3 голови; перепелів – 15 голів; зайців-русаків – 1 голову.

 

Враховуючи проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, інформуємо, що Дніпропетровська облдержадміністрація не погоджує відкриття полювання в Межівському, Петропавлівському та Покровському районах.

 

Одночасно попереджуємо мисливців про неухильне виконання правил пожежної безпеки в лісах, а саме: в лісі заборонено розкладати багаття,заїжджати в хвойні масиви авто-мото технікою, випалювати суху рослинність в лісах та навколо них. В випадку виявлення загорання в лісі або навколо нього просимо негайно інформувати найближче лісове господарство або телефонувати за телефоном 101.

В дніпропетровській області відбулось засідання комісії НПК

29 липня 2015 року в області відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. На розгляд було винесено питання щодо виконання заходів щодо недопущення заносу збудника африканської чуми свиней на територію області.

Комісія своїм рішенням зобов'язала лісівників області вести постійний моніторинг диких кабанів, контролювати чисельність популяції диких кабанів і шляхи їх міграції, продовжити роз'яснювальну роботу серед населення та мисливців щодо небезпечності захворювання свиней на африканську чуму свиней та сказу тварин та заходів з недопущення їх виникнення.

Увага, АЧС!

8 липня 2015 року в Дніпропетровському обласному управлінні відбулась оперативна нарада з питань епізоотичної ситуації в Дніпропетровській області, що склалась внаслідок розповсюдження африканської чуми свиней (далі АЧС) на території України. В нараді прийняли участь користувачі мисливських угідь, представники Держветфінслужби, Державної служби з надзвичайних ситуацій. За результатами обговорень було прийнято рішення про проведення постійного моніторингу стану диких кабанів, взяття під постійний контроль місць водопою тварин, проведення розьяснювальної роботи з населенням щодо оперативного реагування на підозру на АЧС, відмови від полювання з мисливськими собаками.

«Держлісагентство разом з експертами Світового банку працює над удосконаленням юридичної відповідальності за порушення лісового законодавства»,- Христина Юшкевич

31 травня у представництві Світового банку відбувся круглий стіл на тему «Удосконалення юридичної відповідальності за порушення лісового законодавства», участь у якому  взяли Перший заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич, експерти, керівники обласних управлінь лісового та мисливського господарства, фахівці Держлісагентства, представники громадськості.

світовий банк

Увага! Закінчується передплата лісівничих видань на друге півріччя 2016 року!

Pryroda_2_2010_web

 

Увага! Закінчується передплата лісівничих видань на друге півріччя 2016 року!

 

Єдиними спеціалізованими всеукраїнськими виданнями лісової галузі в Україні є «Лісовий і мисливський журнал» та газета «Природа і суспільство», їх видавництво здійснюються виключно за рахунок передплатних коштів.

 

Робоча група вже напрацьовує зміни до Санітарних правил в лісах України, - Христина Юшкевич

DSC_2142 аа

Вчора  у Державному агентстві лісових ресурсів України  пройшло  засідання робочої групи з удосконалення нормативно-правових актів щодо здійснення санітарно-оздоровчих заходів у лісах.

Перший заступник Голови Держлісагентства Христина Юшкевич, відкриваючи засідання, зазначила, що існує великий резонанс у суспільстві стосовно вирубки дерев у лісах України.

Держлісагентство ініціювало робочу групу для реагування на факти незаконних рубок на Закарпатті, - Христина Юшкевич

За дорученням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана для відповідного реагування на інформацію про незаконну вирубку лісу на Закарпатті ініційовано створення робочої групи. Про це повідомила т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич на сторінці у Facebook.IMG_6418

Затверджено нову редакцію Санітарних правил у лісах України

Кабінет Міністрів України ухвалив нову редакцію Санітарних правил у лісах України. Відповідну постанову було прийнято на засіданні КМУ сьогодні, 26 жовтня 2016 року.

Т. в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич зазначила, що нова редакція санправил жорстко регламентує проведення санітарних рубок, а їх дія буде поширюватися на всіх лісокористувачів

IMG_6418

1
27.10.2016

Останні новини