Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Лісники йдуть у владу.

Василь Курило лісничий ДП «Петриківський лісгосп» обрано депутатом Китайгородської ОТГ. Ще під час виборчої кампанії  він запевнив  своїх  земляків у прагненні  працювати на благо рідної землі та всіх жителів територіальної громади.

carichanskiy-rayon

Про наших пишуть Всеукраїнські видання.

Іван Яловий  директор ДП «Петриківський лісгосп» Дніпропетровського ОУЛМГ   один з наймолодших керівників середньої ланки лісової галузі України. Однак, його професіоналізм та відданість професії спонукає ставитися до нього з повагою навіть сивочолих ветеранів.  

Scan

Привітання колег.

 

Вже традиційно напередодні професійного свята Дня працівника лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України адміністрація Дніпропетровського ОУЛМГ привітала колег. Зробив це в ефірі телеканалу ОТВ Дніпро перший заступник  начальника ДОУЛМГ Валерій Величко.

20181121_111212

Привітання з Днем працівників лісу!

 

Дорогі друзі, колеги, шановні лісівники!

 

 День працівника лісу є святом багатотисячного колективу працівників лісової галузі України.

Це свято також тих мільйонів людей, які  з чистими думками і щирими почуттями приходять до лісу та допомагають йому.

Лісова галузь України переживає сьогодні надзвичайно складний період. Глобальні зміни клімату, надзвичайна спека влітку, відсутність державної підтримки лісової галузі, в частині фінансування південних та східних лісогосподарських підприємств, не надає можливості вирішувати непрості, а можна сказати і надзвичайно складні завдання, як збільшення площ нових лісів, захист їх від шкідників і особливо від пожеж, свідками яких ми стали в цьому році.

Влітку і взимку, в дощ і сніг, морози та хуртовини – Ви шановні лісівники, своєю сумлінною працею, забезпечуєте розвиток галузі, плекаєте та охороняєте зелені легені Держави – Ліс!

         Щиро вітаємо Всіх, хто працює в лісовому господарстві, Ветеранів лісової галузі Дніпропетровщини і всієї України з професійним святом! Висловлюємо Вам глибоку подяку та низький уклін за Вашу працю. Гарної Вам долі, щастя близьким і рідним, гідного матеріального та духовного добробуту! Нехай доля усміхнеться Вам щасливими днями, а ваші добрі справи відгукнуться в серцях людей глибокою повагою і добрим словом.

 

З повагою,

 

Перший заступник  начальника управління                              В.М. Величко

 

Голова Дніпропетровського обласного комітету Професійної спілки працівників лісового господарства України                              В.Ф. Клешня

275733_1

ОГОЛОШЕННЯ про створення ініціативної групи

ОГОЛОШЕННЯ

про створення ініціативної групи

При Дніпропетровському обласному управлінні лісового та мисливського господарства створюється ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів для створення громадської ради. Строк подачі заяв для включення до ініціативної групи – до 11.10.2020 року включно. Заяви надаються до сектору кадрової роботи Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

Керівництво управління

ПОЧУТИ ВОВЧУ ПІСНЮ…

Молодий сосняк у передмісті міста  Кам’янського  ледь припорошив пізній грудневий сніг. Через темряву та слабкі опади на землі майже не видно слідів. Просувалися не те що навмання, а на звуки. Десь там попереду час від часу чулися важкі удари металу в деревину.

-        Таки рубають, падлюки, - сказав ледь чутно , вдягнутий у зимовий  камуфляж потужної статури   молодик.

-        Так ми ж вчора лише тут були, - так само   тих  відповів йому худорлявий супутник. – Олександрович,  вони ж свою  добру пошту мають, краще аніж Інтернет.

-        Агов Микола, воно коли вже відчули легкі гроші, то й голова погано працює. Краще подивися як далеко від нас Степанович з Приходько…

Суха гілка підступно тріснула під ногою. Через це зненацька вийти  на маленьку галявинку , де орудували браконьєри  не вдалося. Допоміг потужний промінь ліхтаря. Засліплені яскравим світлом двоє, в дешевих чорних спецівках, заклякли побіля чималенької купки зрубаних сосонок. Той кого назвали Олександровичем рішуче вийшов вперед:

Яловий ОТВ

22-24 серпня в урочищі «Рокитна долина», що у с. Сальне Ніжинського району Чернігівської області, відбувся міжобласний фестиваль мисливства.

22-24 серпня в урочищі «Рокитна долина», що у с. Сальне Ніжинського району Чернігівської області, відбувся міжобласний фестиваль мисливства. 25 команд з різних куточків України боролися за першість у змаганнях з компакт-спортингу та активно долучалися до конкурсів на кращу мисливську страву, кращу мисливську настоянку, кращу мисливську садибу.

118471391_2025284237607555_4367113307827912951_n

0
26.08.2020

«Лісівник року».

«Лісовий і мисливський журнал» та газета «Природа і суспільство» оголошують Конкурс до Дня працівника лісу – «Лісівник року».

Конкурс проводиться у двох номінаціях:кокурс

На колегії Держлісагентства обговорили результати роботи лісової галузі у І півріччі 2020 року

13 серпня під головуванням Голови Державного агентства лісових ресурсів України Василя Кузьовича відбулося розширене засідання колегії відомства щодо підсумків господарсько-фінансової діяльності підприємств галузі за І півріччя 2020 року.

115747454_107354554399905_8945908113293021350_o

Потрібно доносити правду про ліс всіма можливими способами і методами комунікації, - Голова Держлісагентства Василь Кузьович

Наразі лісова галузь стоїть перед багатьма викликами. Переконаний, що настав час втілювати зміни, які будуть направлені на благо українського лісу – для цього є і підтримка керівництва держави, Уряду та Парламенту. На цьому наголосив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьовив на свої сторінці у Facebook.

115747454_107354554399905_8945908113293021350_o

Уряд призначив Голову та заступника Голови Держлісагентства

За дорученням Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського, Перший заступник Міністра Богдан Боруховський представив колективу Держлісагентства новопризначених Голову Державного агентства лісових ресурсів України Василя Кузьовича та заступника Голови відомства Юрія Болоховця.

Рисунок2

0
18.07.2020

Стати на шляху червоного півня.

Значне підвищення температури повітря,  яке в останні тижні спостерігається в області,   спонукає керівництво Дніпропетровського ОУЛМГ до посилення роботи щодо запобіганню лісових пожеж.  В усіх підрозділах відомства   ще раз перевірено  готовність пожежної техніки і обладнання, пожежно-спостережних пунктів, узгоджено поміж виконавцями  комплексні оперативною-мобілізаційні  плани  ліквідації можливих загорань, маршрутів і графіків наземного патрулювання лісів, поновлено  резерв паливно-мастильних матеріалів та протипожежного обладнання для ліквідації  вогню  та пожеж в лісових насадженнях підвідомчих підприємств.

Величко літо  (1)

0
18.07.2020

ІНФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОСТІ ОДИН З ПРИОРІТЕТІВ В ДІЯЛЬНОСТІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКИХ ЛІСНИКІВ1

Дніпропетровське обласне управління лісового та мисливського господарства  традиційно працює з населенням регіону, примножуючи членство екологів-волонтерів та проводячи роз’яснювальну роботу про правила поводження у лісі. Днями в програмі  ОТВ Дніпро , тема якої була окреслена як « Літні  турботи лісників»,  взяв участь перший заступник  начальник Дніпропетровського ОУЛМГ Валерій Величко.

Вже тривалий  час Дніпропетровське обласне управління лісового та мисливського господарства провадить активну  роботу із залученням  до природоохоронної діяльності громадськості. Справа ця набуває поширення на рівні кожного  з десяти лісгоспів та Дніпровсько - Орільського заповідника.

Залишається додати що подібні природоохоронні  проходять  далеко не вперше. Вони вже є традиційними та набувають  все більшого поширення в усіх  лісових підприємствах області.

Крім посадки дерев  лісівники, екологи та освітяни пропагують  знання про ліс, проводять заняття в спеціалізованих класах, читають лекції, демонструють виставки, присвячені збереженню лісів. На базі Дніпровсько-Орільського  природного заповіднику відбудуться семінари з обміну досвідом волонтерів – екологів .

Прес-служба Дніпропетровського ОУЛМГ

20200304_105751

 

ЗГАДАТИ ПРО ЛІСІВНИКІВ ДОБРИМ СЛОВОМ.

На жаль, як центральні засоби масової інформації так і регіональні мас-медіа не часто  приділяють об’єктивну увагу роботі вітчизняних лісівників.  Найчастіше наші колеги з’являються на екрані,  коли журналісти шукають за дешевими сенсаціями та намагаються розвінчати у різноманітних гріхах тих, хто найменше на це заслуговує.  А тому приємно зазначити що бувають й позитивні  винятки. Так нещовдано   в ефірі ТРК МІС («Міська інформаційна служба», місто Кам,янське )  вийшов в ефір розлогий сюжет під назвою  «Ліси під наглядом» .

Ліси під наглядом.mp4_snapshot_00.23_[2020.06.24_20.54.29]

Держлісагентство: перевірити законність заготівлі та походження деревини можна онлайн

 

Держлісагентство стає відкритішим для людей. На цьому наголосив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.

Він розповів, що вперше оприлюднено всю інформацію про плани заготівлі деревини на 2020 рік — https://bit.ly/2Bta9BS.

«Плюс зробили відкритими електронні сервіси, на яких кожен українець просто зі смартфону може побачити — де, як і скільки деревини заготовляють, чи легальна ця діяльність».

74354464_3675017409178805_2332089812057587712_o

Останні новини