Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

ДНІПРОПЕТРОВСЬКІ ЛІСОВИКИ СТАРАЮТЬСЯ ЗАРАДИТИ ФІНАНСОВИМ ПРОБЛЕМАМ, АЛЕ БЕЗ ДОПОМОГИ ДЕРЖАВИ ЇМ НЕ ОБІЙТИСЯ.

Складна ситуація з фінансуванням лісової галузі змушує захисникам зелених друзів шукати шляхи самофінансування. Особливо це складно робити в степових регіонах, де фактично всі лісові масиви штучного походження. Однак, навіть за таких умов, наприклад, дніпропетровські лісники не сидять склавши руки. У області, де лише 4 відсотки складають штучно насаджені масиви деревини, шукають резерви для продажу населенню , «поновлювальних джерел енергії» - так сьогодні можна, як то кажуть, в інтерактивному стилі називати давно відомі усім дрова.

Ось що сказав в розмові з нашим кореспондентом директор ДП «Дніпропетровський лісгосп» Григорій Думінський:

-          Ми ретельно вивчили кожну ділянку лісових насаджень. Спеціалісти чітко визначили, які масиви підлягають чи санітарній вирубці, чи то шукають інші шляхи, для безболісної заготівлі деревини у нашому степовому краї. І ще один важливий аспект такої кампанії. Широке інформування населення про наші послуги. Тут ми підключили Інтернет, мас-медіа та інші комунікаційні можливості.

На запитання кореспондента про те чи не має в планах Григорія Петровича та його колег якихось інших, нестандартних шляхів фінансування Дніпропетровського лісгоспу, в штаті якого нараховується сьогодні 70 чоловік   він відповів:

-          Звичайно ми не хочемо бути лише прохачами. Однак, за умов саме наших територій покладатися лише на власні сили не реально. Адже тут ліси ніколи не росли. Ми їх розмістили, так би мовити, наперекір природі. А тому чекати на серйозні фінансовані надходження від реалізації деревини чи якоїсь іншої продукції лісового походження, як у західних чи північних областях не можна. Без допомоги держави нам практично не реально якісно та вчасно виконувати свої функції, - підсумував Григорій Думінський.

 

 

Пресова служба Дніпропетровського ОУЛМГ

 

 

Григорій Думінський _1

На фото: Директор ДП «Дніпропетровський лісгосп» Григорій Думінський шукає шляхи покращення фінансування підприємства, котре очолює вже не один рік. Однак, зізнається що без допомоги держави ані йому, ані його колегам не обійтися.

 

01.02.2016

Останні новини