Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Привітання з професійним святом

Шановні колеги, друзі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу!

Завжди, і у мирний, і воєнний часи трудівники галузі на варті лісу, оберігають і примножують найцінніше багатство природи – наші ліси.

А сьогодні як ніколи наші лісівники охороняють ліси від пожеж, які виникають через ворожі ракетні обстріли або так званий «людський фактор».

У непростих умовах воєнного часу працівники лісової галузі чесно і сумлінно виконують завдання зі  збільшення площ нових лісів, захисту насаджень від хвороб і шкідників та браконьєрів. Завдяки  професійному підходу до справи співробітники лісгоспів успішно вміють розв’язувати більшість проблем та забезпечують розвиток лісового господарства України.

Серед нагальних справ лісівників – віднайти необхідний обсяг паливної деревини без шкоди для лісового фонду для потреб населення та соціальних закладів, щоб підготуватися до нового опалювального сезону, який буде найскладнішим для всієї країни.

Сердечна подяка за вашу працю, спрямовану на збереження і примноження зелених насаджень, раціональне використання лісових ресурсів, поліпшення санітарного та екологічного стану в регіоні.

Бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, віри у власні сили і нашу перемогу.

Щиро вітаю усіх, хто працює в лісовому господарстві та ветеранів лісової галузі з професійним святом!

Олександр Кравченко, начальник Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства.

16.09.2022

Останні новини