Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Робоча нарада з актуальних питань

15 червня під головуванням начальника Дніпропетровського ОУЛМГ Олександра Кравченка відбулася робоча нарада із керівниками відділів управління та директорами  лісгоспів.

Учасники наради обговорили актуальні питання щодо проведення протипожежної профілактики в лісах та визначили завдання стосовно виконання планів облаштування мінералізованих смуг та проведення догляду за протипожежними розривами.

З початку року в лісових масивах Дніпропетровщини  зафіксовано 42 лісові пожежі на загальній площі 104,2 га. В тому числі верхові лісові пожежі – на площі 2,5 га. Найбільша кількість пожеж трапились у Новомосковському військовому лісгоспі – 23 на загальній площі 58,4 га. Найбільш масштабну пожежу зафіксовано на площі 32,5 га у Новомосковському лісгоспі.

Також учасники наради розглянули питання виплати заробітної плати працівникам державних підприємств, сплати податків, зборів та обов’язкових платежів в умовах воєнного стану. З початку року підприємствами галузі сплачено податків до бюджетів усіх рівнів 9 млн грн – 54,3 відсотки від долі реалізації продукції.

16.06.2022

Останні новини