Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

У міжнародний день лісів розпочата весняна висадка в рамках програми Президента “Зелена країна” | Державне агентство лісових ресурсів України

21 березня відзначається міжнародний день лісів.  Лісівники України традиційно розпочинають весняну висадку деревних рослин. 

“Ми продовжуємо виконувати свою основну роботу - висаджуємо ліс, де зараз це можливо. Наша головна задача - піклуватися про екологію та підтримувати економіку країни”, - повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів Юрій Болоховець.

Підприємства Держлісагенства цього року вже висадили більше 1,6 млн штук на площі майже в 270 га, з яких 43,4 га - лісорозведення. 

Також проведено доповнення лісових культур, створених у попередні роки на площі 0,5 га. 

У розрізі областей: на Волині лісівники висадили 32,5га, на Дніпропетровщині - 18,9 га, в тому числі 16,4 га лісорозведення, на Закарпатті - 12,0 га, на Рівненщині - 141,0 га, в тому числі 24,0 га лісорозведення, на Херсонщині – 51,0 га, в тому числі 2,0 га лісорозведення (культури створювалися до 24 лютого), на Хмельниччині – 6,0 га, в тому числі 1,0 га лісорозведення, проведено доповнення на площі 0,5 га, на Буковині – 6,2 га.

Сьогодні створення лісових культур відбувається тільки в тих регіонах, де це безпечно.

Висадка дерев відбувається у рамках програми Президента «Зелена країна», яка передбачає висадження 1 мільярду дерев за три роки.

Відслідкувати хід реалізації програми можна на сайті zelenakraina.gov.ua.

21.03.2022

Останні новини