Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

23 грудня в Будинку Уряду відбувся брифінг Першого заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христини Юшкевич

DSC_9996
Вона повідомила, що державні лісогосподарські підприємства повністю забезпечують потребу в новорічних ялинках, не завдаючи при цьому будь-якої шкоди лісовим насадженням, бо їх вирощують на спеціально створених плантаціях. Цього року лісівники виростили і підготували до свята біля 360 тисяч вічнозелених дерев.
Про походження придбаної новорічної ялинки кожен бажаючий може дізнатися, ввівши номер із самоклейної етикетки або бирки на сайті підприємства-оператора www.ukrforest.com. безкоштовно.

«Головою Держлісагентства видано наказ про посилену охорону хвойних насаджень у передноворічний період. Цього року особливу увагу зосереджено на взаємодії рейдових бригад державної лісової охорони та працівників територіальних органів поліції, Держекоінспекції, органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування та засобів масової інформації під час патрулювання лісових масивів»,- зазначила Христина Юшкевич.

У деяких регіонах України лісгоспи не перший рік пропонують зручний спосіб реалізації ялинок – ялинки у горщиках. З екологічної точки зору придбання такої рослини дає змогу господареві прикрасити садибу, а навесні її можна висадити в грунт.

На завершення Перший заступник Голови Держлісагентства привітала всіх з новорічними та різдвяними святами та закликала бути свідомими, не купувати ялинки, які можуть бути заготовлені з порушенням законодавства та із завданням шкоди молодим насадженням, лісовим культурам і природі в цілому.

Прес-служба Держлісагентства25.12.2015

Останні новини