Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Основні напрямки діяльності у 2022 році

01 лютого в Дніпропетровському обласному управлінні лісового та мисливського господарства на нараді з керівниками лісгоспів обговорювали основні напрямки діяльності галузі у 2022 році.

«Одним із головних напрямків роботи є охорона лісів від пожеж, від  шкідників і хвороб  та незаконних рубок. Однозначним пріоритетом 2022 року є реалізації програми Президента України «Зелена країна». Цього року заплановано висадити 10 мільйонів 800 тисяч сіянців деревних рослин,- сказав начальник ДОУЛМГ Олександр Кравченко.

Заступник начальника управління, завідувач сектору бухгалтерського обліку та звітності Наталія Марченко  поінформувала присутніх про підбиття підсумків господарсько-фінансової діяльності у 2021 році та повідомила про сплату податків лісгоспами області до бюджету – понад 39 млн. Це на сім мільйонів більше, ніж у 2020 році – понад 32 млн.

Щодо показників галузі у минулому році: виручка лісгоспів від  реалізації продукції (без ПДВ) - понад 59 млн, що на 31,8% більше, ніж у 2020 році. Чистий прибуток підприємств – 159 тис. грн.

Середня заробітна плата у порівнянні з 2020 роком зросла на 32,7% та становить 9 342,19 грн.

Важливим завданням цього року є захист лісів від пожеж. Завідувач сектору лісового господарства Микола Просяник  звернув увагу керівників лісгоспів на необхідності здійснення комплексу організаційних та практичних протипожежних заходів і створення в області мережі веж, обладнаних сучасними телевізійними системами спостережень. А також наголосив на збільшенні обсягів робіт із лісокультурного виробництва з метою забезпечення садивним матеріалом при проведенні весняної та осінньої кампанії з лісовідновлення та лісорозведення. 

02.02.2022

Останні новини