Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Мобілізувати громадськість для захисту зеленого друга

Чим ближче новорічні свята тим більше клопоту в охороні хвойних насаджень у співробітників Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства. Адже бажаючих заробити нечесну копійку за рахунок браконьєрських вирубок сосни і ялинок стимулює календар. Однак, у регіональному профільному відомстві добре розуміють лише своїми силами ефективно стати на захист зелених друзів практично не можливо. А тому місцеві лісовики активно залучають громадськість.

Найперше екологічних волонтерів.

-          Допомога лісникам нашої області для мене і моїх колег не просто природоохоронні заходи. В такій діяльності ми вбачаємо формування громадянського суспільства в нашій країні, - ділиться в розмові з нашим кореспондентом лідер одного з волонтерських екологічних згромаджень Володимир Ткачук.

І така позиція громадського активіста не може не радувати. Адже будь-яка сфера життя   вітчизняного соціуму не може існувати відірваною від загального контексту існування українського суспільства. Отож, як це не пафосно прозвучить: захищаючи хвойні дерева від незаконних вирубок ми не лише зберігаємо неушкодженою природу ріднокраю, а й наближаємо Україну до цивілізованої спільноти країн світу.

 ёлки

НА фото: Екологічний волонтер Володимир Ткачук разом зі своїми однодумцями готовий стати на захист зеленого друга від сучасних варварів із сокирами.

 

Прес-служба ДОУЛМГ.

 

07.12.2015

Останні новини