Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Викладачі та студенти ПДБА взяли участь в акції «Зелена країна»

17 листопада у Міжнародний день студентів вихованці ПДБА разом з викладачами та працівниками Новомосковського лісгоспу висадили понад 60 декоративних дерев перед будівлею вузу в рамках громадської акції  «Створюємо ліси разом»

«Ми підтримали громадську ініціативу Придніпровської державної академії будівництва та архітектури та надали садивний матеріал для озеленення території навчального закладу. Це туя, ялівець, катальпа, барбарис, спірея»,- повідомив директор ДП «Новомосковський лісгосп» Петро Яловий. Вже весною ділянка, озеленена  деревами, кущами та газоном, створюватиме неповторну атмосферу затишку та комфорту.

«Висаджуємо дерева відповідно до дендрологічного плану, який розробила старший викладач кафедри архітектурного проектування, ландшафтний архітектор Ольга Бондаренко. Тут буде прекрасна зелена зона і місце перепочинку для наших студентів та викладачів», - зауважив ректор ПДБА Микола Савицький.  

Учасники заходу зробили свій внесок у реалізацію екологічної концепції вузу «Зелений університет», орієнтовану на мінімізацію навантаження довкілля. А також долучилися до масштабного проєкту «Зелена країна», який передбачає за три роки висадити 1 млрд. дерев.

IMG-2353IMG-2352IMG-2349IMG-2347IMG-2346IMG-2345IMG-2340IMG-2338

17.11.2021

Останні новини