Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Всеукраїнська громадська акція

На території Миколаївського лісництва ДП «Петриківський лісгосп» було створено нових лісових насаджень хвойних дерев на площі 0,5 га в кількості 3 тисячі штук. В рамках програми Президента України «Зелена країна» та громадської акції Держлісагенства України «Створюємо ліси разом» долучились до справи збереження лісів нашої області співробітники прокуратури Дніпропетровщини очолювані заступником керівника Дніпропетровської обласної прокуратури Олександром Савенком.

Перед початком заходу учасники акції отримали інвентар, засоби захисту, садивний матеріал. Інструктаж з техніки безпеки та садіння сіянців сосни звичайної провів директор Петриківського лісгоспу Іван Яловий.

Начальник Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кравченко звернувся до присутніх і подякував за участь у всеукраїнській громадській акції «Створюємо ліси разом». У ході проведення осінньої лісокультурної кампанії планується створити  лісових насаджень на площі 147 га в кількості 884 тисяч штук садивного матеріалу, - повідомив Олександр Кравченко.

IMG-WA0013IMG-WA0005IMG-WA0006IMG-WA0028IMG-WA0036IMG-WA0038

06.11.2021

Останні новини