Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Ми створюємо ліси разом

23 жовтня в усіх  лісгоспах  Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства висаджували лісові культури в рамках програми «Зелена країна», відповідно до Указу Президента «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів». Створено нових лісових насаджень листяних дерев на площі 19,6 га  в кількості понад 70 тисяч штук  та хвойних дерев на площі 6,4 га в кількості понад 30 тисяч штук.

До лісівників долучилися представники влади, органів місцевого самоврядування та ЗМІ.

Зокрема, в  Новомосковському військовому лісгоспі  акцію «Створюємо ліси разом» підтримали представники Черкаської об’єднаної територіальної громади та військових частин.

Директор Новомосковського військового лісгоспу Василь Іванів звернувся до учасників заходу з вітальним словом. Він наголосив на важливості залучення громадськості до заходів зі збереження та відтворення лісів, які з давніх-давен були джерелом ресурсів, необхідних для виживання людей. Кожне дерево, посаджене з любов’ю обов’язково виросте і цю красу лісу побачать наші нащадки, - сказав керівник державного підприємства.

Перший заступник начальника Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Величко привітав та подякував організаторам і учасникам акції від імені начальника Дніпропетровського ОУЛМГ Олександра Кравченка. Кожен мешканець може допомогти у садінні дерев і зробити наш край ще прекраснішим. Для цього достатньо звернутися до лісгоспу або зареєструватися на спеціальному сайті «Зелена країна»,- розповів Валерій Величко.

Для учасників заходу працівники Новомосковського військового лісгоспу провели майстер-клас з садіння сосни. Усі присутні отримали інвентар, сіянці сосни та засоби захисту.

За декілька годин напруженої роботи було висаджено сосни на площі 1 га в кількості понад 6 тисяч штук.

Ми зацікавлені у збільшенні лісів, які є місцем відпочинку  і наснаги для мешканців нашої громади. Тож будемо примножувати природні багатства і братимемо участь у таких акціях разом з лісівниками, - зауважив перший заступник Черкаської об’єднаної територіальної громади Павло Ніколюкін.

photo_2021-10-25 23.33.05photo_2021-10-25 23.33.09photo_2021-10-25 23.33.11photo_2021-10-25 23.33.14

25.10.2021

Останні новини