Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Зелена країна

30 вересня в інформаційному центрі «Наше місто» перший заступник начальника Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Величко взяв участь в пресконференції, на якій  розповів про заходи громадської акції Держлісагенства України «Створюємо ліси разом» в рамках виконання програми Президента України «Зелена країна». Мета – покращення комунікації представників лісової галузі з суспільством, підвищення іміджу професії лісівника, поширення знань про ліси та їх важливості для існування життя на планеті, покращення екологічної ситуації в країні.

Акція триватиме з 01 жовтня по 30 листопада. Буде проведено низку заходів.

  1. Садіння дерев із залученням місцевого населення, учнівської та студентської молоді, представників громадських організацій,  органів влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації. Участь в акції з садіння дерев можна здійснити декількома способами:
    • - кожен українець може безкоштовно долучитися до висадження лісу у будь-якому регіоні України. Для цього потрібно заповнити онлайн форму на сайті «Зелена країна».
    • - якщо немає змоги висаджувати дерева, то лісівники висадять ліс на обраній ділянці у будь-якому регіоні України. Можна зробити благодійний внесок - 50 гривень за одне висаджене дерево. Кошти одразу перераховуються на користь підопічних  благодійного фонду, який вже 10 років допомагає дітям у боротьбі з онкологічними захворюваннями.
  2. Інформаційні та роз’яснювальні заходи (екскурсії, тематичні зустрічі, лекції, прес-тури).
  3. Пресконференції, круглі столи, конкурси, фестивалі.
  4. Профорієнтаційні заходи щодо популяризації професії лісівника.30.09.2021

Останні новини