Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Про акцію «Створимо ліси разом»

1 жовтня розпочинається акція «Створимо ліси разом» в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна», яка триватиме до 30 листопада.

На Дніпропетровщині заплановано проведення низки заходів з лісовідновлення, лісорозведення та озеленення населених пунктів, спрямованих на виховання шанобливого ставлення до природи.

До участі в Акції зі створення лісових насаджень запрошуємо учнів та студентів, громадських активістів, представників влади, об’єднаних територіальних громад та усіх охочих примножити лісові багатства рідного краю.

Перед початком заходу працівники лісогосподарських підприємств проведуть учасникам акції інструктаж з техніки безпеки та технології садіння лісових культур, забезпечать садивним матеріалом та інвентарем для посадки сіянців.

Створено спеціальний сайт, де можна відслідковувати хід висадки лісу. Окрім того, будь-хто може долучитися до акції. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації на участь в акції «Створимо ліси разом». 

Приєднуйтесь та діліться фотографіями на сайті «Зелена країна».

Лісівники Дніпропетровщини запрошують долучатися до заходів з висаджування дерев та звертатися до відповідальних осіб із забезпечення комунікації в рамках акції «Створюємо ліси разом».

Відповідальні_особи_із_забезпечення_комунікації.xlsx

28.09.2021

Останні новини