Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Лісових насаджень буде більше, ніж торік

27 вересня на засіданні колегії Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства ухвалили рішення створити нових лісових насаджень більше на 70 га, до запланованих цього року 332га. У лісових культурах переважатимуть акація біла, дуб звичайний, сосна кримська, горіх чорний.

Начальник Дніпропетровського ОУЛМГ Олександр Кравченко повідомив про результати розширеної колегії Держлісагенства з питань вирощування посадкового матеріалу із закритою кореневою системою, що відбулася на базі держлісгоспів Черкащини. А також наголосив на необхідності збільшити заготівлю насіння основних порід лісгоспами області  для виконання поставлених завдань щодо забезпечення посадковим матеріалам акції «Створимо ліси разом» в рамках Програми Президента України « Зелена країна». В процесі обговорення цього питання було погоджено  збільшити  заготівлю лісового насіння.

Присутні на колегії також обмінялися думками щодо  низки  питань, пов’язаних з організацією виконання указу Президента України «Про деякі заходи щодо збереження та відновлення лісів» та реформування  лісогосподарських підприємств області.

27.09.2021

Останні новини