Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Вітання начальника Дніпропетровського обласного управління Олександра Кравченка з Днем працівника лісу

Дорогі працівники лісового господарства та ветерани галузі!

Традиційно в третю неділю вересня ми відзначаємо професійне свято людей, які стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві – День працівника лісу. Ліс є один з найбільших скарбів нашого степового краю. Щодня сумлінно і невтомно працюючи, працівники лісового господарства створюють нові насадження, забезпечують надійний захист земельних угідь та покращують екологічний стан довкілля. Лісівники знають у своїх угіддях кожну стежку, тонко відчувають стан своїх «підопічних» та можуть вчасно надати їм допомогу. 

Наша робота зі збереження і примноження лісу потребує відповідальності, працелюбства, а часом навіть певної самопожертви.

Шановні працівники лісового господарства, щиро вітаю Вас із професійним святом, висловлюю глибоку подяку за наполегливу й самовіддану працю, результати якої мають неоціненне значення для розвитку та зміцнення нашої держави. Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя, подальших трудових звершень та професійних успіхів у розвитку лісової галузі нашого краю! 

З повагою Олександр Кравченко, начальник ДОУЛМГ

17.09.2021

Останні новини