Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

НАЗУСТРІЧ СВЯТУ

image001
 
Завтра, 15-го вересня 2015 року на території Криворізького лісгоспу, відбудуться традиційні змагання дніпропетровських лісників на «Кубок Придніпров’я». Першість серед вальників лісу започаткована ще у 2002 році й традиційно проходить напередодні професійного свята. Як пояснив нам виконуючий обов’язки начальника Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Величко головна мета подібних змагань полягає не лише в удосконалені професійної майстерності та популяризації фаху лісника.
-Наші працівники за щоденними клопотами робочих будень відчувають постійну потребу в спілкуванні з колегами, їм потрібна атмосфера свята. Отож, змагання вальників лісу на «Кубок Дніпра» в певній мірі надолужують прогаяне. 
Варто зазначити що участь в першості дніпропетровських лісників так само традиційно беруть не тільки господарі змагань, а й професіонали з інших областей. Змагання відбудуться за Правилами міжнародної асоціації вальників лісу. Що так само сприяє росту професійної майстерності вітчизняних фахівців. Усіх зацікавлених щодо змагань вальників на «Кубок Дніпра» просимо звертатися до приймальні ДП “Криворізький лісгосп” за телефоном (0564) 90-64-96.
 
 
Прес служба ДОУЛМГ.
14.09.2015

Останні новини