Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

УВАГА МИСЛИВЦЯМ!

 

7 серпня розпочався мисливський сезон із полювання на пернату дичину.

 

Відповідно до статті 19 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації (лист від 04.08.2021р.) погоджено накази про проведення полювання у мисливському сезоні 2021-2022 роках на території мисливських угідь ДП «Верхньодніпровський лісгосп» та ДП «Васильківський лісгосп».

 

 Встановлені терміни полювання:

На норця великого, качок /крім гоголя, чернi бiлоокої , совки, огари , гaлaгaзa, гаги Звичайної, лутка , крохалів , черні червонодзьобої, нерозня, креха середнього, каменярки, казарок білощокої та червоноволої / лисок , куликів / крім кулика-сороки, худолочника, шилодзьобки, кришнепів, чайки, лежня, дерехвоста, поругайника , кремяшника , черниша, перевізника, фіфі, зуйка морського, малого, великодзьобого, гамбучника, пісочників, плавунців , баранця великого /, голубів /крім голуба-синяка/ - з 18 годин 07 серпня до 30 грудня 2021 року

На гусок : сіру, білолобу велику, гуменника - з 18 годин 07 серпня по 30 грудня 2021 року

 На перепела – з 18-00 07 серпня по 28 листопада 2021 року

 На куріпку сіру, фазана – з 02 жовтня по 04 грудня 2021 року

 Диких парнокопитних тварин – колективне та облавне — з 06 листопада по 28 грудня 2021 року, колективне на самця кабана та молодняк по 16 січня 2022 року

Зайця-русака з 14 листопада 2021 року по 16 січня 2022 року

Лисицю, єнотоподібну собаку, вовка – з 02 жовтня 2021 року до 27 лютого 2022 року

 

  Днями полювання є:

На пернатих – субота, неділя, середа та четвер

На парнокопитних при колективному та облавному полюванні субота та неділя

 На зайця-русака – неділя

На лисицю, єнотовидного собаку, вовка — щоденно, під контролем штатних працівників.

Полювання з мисливськими собаками на лисицю та єнотоподібну собаку дозволити при наявності дозволу та угоди з користувачем мисливських угідь.

 

 Денна норма добування :

Пернатої дичини — згідно до чинного законодавства

Хутрових звірів: одним мисливцем - один заєць

Норма відстрілу лисиці , вовка і єнотоподібної собаки не лімітовано.

 

Полювання на зайця-русака, лисицю, єнотоподібну собаку, вовка та пернату дичину проводять за відстрільними картками, що видаються користувачами мисливських угідь, з урахуванням пропускної спроможності мисливських угідь з обов'язковою реєстрацією мисливців і обліком добутої дичини, який ведеться у відстрільній картці і контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання.

Полювання на диких парнокопитних тварин буде проводитись за ліцензіями, згідно з лімітами. Положенням про порядок поводження зі зброєю, видачі ліцензій на добування мисливських тварин та проведення полювання, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 17.10-2011 року, N 549 зареєстрованого у Міністерстві юстиції 19.10 2011 року, N1211/199949,  у відповідності до вимог Закону України «Про мисливське господарство та полювання» (зі змінами та доповненнями).

Полювання на пушного звіра з набоями картечі та куль категорично заборонене . Добування вовків, лисиць та єнотоподібних собак дозволяється здійснювати при наявності у мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин.

Відстріл вовків і лисиць не в мисливський сезон або в заборонених для полювання місцях, здійснюється мисливцями за дозволом спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у галузі мисливського господарювання та полювання, а в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду за дозволом Департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації , за письмовою заявою користувача мисливських угідь.

 

Вдалого мисливського сезону!utki

 

 

 

 

 

08.08.2021

Останні новини