Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Нарада в ОДА щодо виявлення земельних ділянок, придатних для заліснення

 

2 серпня в Дніпропетровській ОДА заступник голови ОДА Максим Беспальчук провів робочу нараду з питання відтворення лісів та виявлення земельних ділянок, придатних для створення нових лісових масивів. В ній взяли участь голови районних державних адміністрацій, представники департаменту екології та природних ресурсів та обласного управління лісового та мисливського господарства.

На заході йшлося про організацію виконання Указу Президента України від 7 червня « Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів». Перший заступник начальника ОУЛМГ Валерій Величко звернувся з пропозицією до органів влади та місцевого самоврядування щодо надання земельних ділянок з метою їх подальшого залісення.

Загалом цьогоріч в області планують відновити  понад 300 гектарів лісів. Реалізація екологічної ініціативи «Зелена країна» щодо відтворення лісів, в тому числі самосійних, передбачає виявлення  самозалісених та придатних для створення лісів земельних ділянок органами місцевої влади, а також залучення до процесу лісорозведення громадян та їх безпосередню  участь.

Наше завдання – якнайшвидше розпочати діалог з місцевими громадами,- підсумували учасники наради.

 ОДА

03.08.2021

Останні новини