Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Актуально: зменшено відсоток відрахування до бюджету

15 липня начальник Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кравченко провів із заступниками спільне обговорення фінансового стану лісогосподарських підприємств та можливі перспективи поліпшення фінансових показників відповідно до нового Порядку відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку, ухваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 14 липня.
Лісогосподарські підприємства відраховуватимуть до бюджету 50% чистого прибутку. Дотепер відрахування складало 80%. Державні підприємства залишатимуть 50%, з яких 30% в обов’язковому порядку буде спрямовано на придбання основних засобів, необхідних для здійснення заходів з охорони, захисту, використання та відтворення лісів. Постанова «Про внесення змін до пункту1 Порядку відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями» діятиме до 31 грудня 2024 року.
«Підприємства області зможуть оновити протипожежну техніку і обладнання для швидкого реагування на лісові пожежі та використають кошти на власний розвиток», - підсумував Олександр Кравченко.

15.07.2021

Останні новини