Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Підсумки колегії Дніпропетровського ОУЛМГ

30 червня відбулась колегія Дніпропетровського обласного  управління лісового та мисливського господарства. Головне питання, яке обговорювали – стан бухгалтерського обліку та фінансової звітності на лісогосподарських підприємствах області. З доповіддю на цю тему виступила заступник начальника ОУЛМГ, головний бухгалтер Наталія Марченко.

Начальник Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кравченко поінформував присутніх про рішення колегії Державного агенства лісових ресурсів України від 24 червня стосовно виконання указу Президента України від 07.06.2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів». 

Колегія управління  вирішила  проаналізувати по кожному підприємству обсяг лісокультурного фонду, який необхідно залісити. Лісогосподарські підприємства області мають надати  інформацію  щодо обсягів відтворення лісів, вирощування посадкового матеріалу, збору насіння та фінансування, необхідних для виконання запланованих завдань відповідно до указу Президента України «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів».

logo

01.07.2021

Останні новини