Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Призначений керівник лісового та мисливського господарства області

17 червня очільник Державного агентства лісових ресурсів України  Юрій  Болоховець відвідав з робочим візитом Дніпровське лісове господарство, де провів нараду з керівникам лісогосподарських підприємств області  та представив  нового керівника – Олександра Кравченка, який став переможцем конкурсу на посаду і до цього працював начальником управління згідно із контрактом про проходження державної служби на період дії карантину.

Юрій Болоховець окреслив пріоритети  у роботі лісогосподарств України : лісовідновлення, лісорозведення, охорона лісів від пожеж, а також оптимізація державних лісогосподарських підприємств. Він наголосив на важливості призначення на посаду керівників з досвідом управління не менше трьох років.

На нараді були присутні перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов і заступник голови Дніпропетровської обласної ради, начальник управління з питань використання природних ресурсів Антон Кумановський. Вони висловили сподівання на плідну співпрацю з новопризначеним  керівником, який розуміє проблематику лісового господарства області та що потрібно робити заради розвитку галузі.

У свою чергу Олександр Кравченко подякував за довіру та запевнив, що докладе максимум зусиль для вирішення поставлених  керівництвом задач.

Довідково: Олександр Олександрович Кравченко народився 24 липня 1983 року у селищі Обухівка Дніпропетровської області. У 2008 році закінчив  навчання у Дніпровському державному аграрно-економічному університеті за спеціальністю «Лісове господарство». З  2018 року працював керівником Марганецького і Дніпровського лісового господарства. З жовтня 2020 року і до теперішнього часу був начальником Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства.

logo

17.06.2021

Останні новини