Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

ЗАХИСТИМО НОВОРІЧНЕ ДЕРЕВО

Чим ближче новорічні свята  тим більше клопоту в охороні хвойних насаджень у співробітників Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства. Адже бажаючих заробити нечесну копійку за рахунок браконьєрських вирубок  сосни і ялинок  стимулює  календар. Однак, у регіональному  профільному відомстві добре розуміють  лише своїми силами ефективно стати на захист зелених друзів практично не можливо. А тому місцеві лісовики активно залучають громадськість. Найперше екологічних волонтерів.  Днями в провідній пресовій агенції Дніпропетровської області «Наше місто» відбулася  імпреза з інформування населення  про комплекс охоронних заходів із охорони новорічних  дерев. Йшлося і про роль громадськості.

-        Допомога лісникам нашої області це не просто природоохоронні заходи. В такій діяльності ми вбачаємо формування  громадянського суспільства в нашій країні, -  поділився в розмові з нашим кореспондентом  перший заступник начальника  Дніпропетровського ОУЛМГ Валерій Величко, який взяв участь в пресконференції.

І така позиція громадського активіста не може не радувати. Адже будь-яка сфера життя   вітчизняного соціуму не може існувати відірваною від загального контексту існування українського суспільства. Отож, як це не пафосно прозвучить: захищаючи хвойні дерева  від незаконних вирубок ми не лише зберігаємо неушкодженою природу ріднокраю, а й наближаємо Україну до цивілізованої спільноти країн світу.

 

Прес служба ДОУЛМГ.

 

НА фото:  Валерій Величко у пресовій агенції «Наше місто».

131619957_420649895783553_1134672231529914413_n

20.12.2020

Останні новини