Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Збережемо новорічне дерево

Хоч до новорічних свят ще   декілька тижнів та працівники і адміністрація Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства посилили охорону  «новорічних дерев» від незаконної вирубки браконьєрів. Це тим більш актуально для регіону оскільки на багатьох площах фактично степової області сосна є головною культурою.

-        Лісогосподарськими підприємствами Дніпропетровщини  виконується комплекс робіт по профілактиці незаконних порубів на «новорічні ялинки», здійснюються заходи, спрямовані на зменшення об'ємів незаконних порубів і збільшення розкриття природоохоронних злочинів і виявлення винних у їх здійсненні, - пояснив у розмові з нашим кореспондентом перший заступник начальника ДОУЛМГ Валерій Величко. - Підпорядкованими лісогосподарськими підприємствами з метою збереження хвойних насаджень від незаконних порубів на «новорічні ялинки» розпочато кампанію по охороні хвойних насаджень від незаконних порубів.

Варто додати що у лісогосподарських підприємствах для охорони хвойних насаджень організовано роботу постійно діючих рейдових бригад. А Дніпропетровською обласною державною  видано розпорядження „Про заходи щодо збереження лісових ресурсів”.  По обласному управлінню та підпорядкованим підприємствам розроблено заходи у відповідності з якими здійснюється робота по профілактиці незаконних порубів, виявленню випадків порушень та притягненню винних до відповідальності.

 

Прес служба ДОУЛМГ

 ялинки

03.12.2020

Останні новини