Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

ЗГАДАТИ ПРО ЛІСІВНИКІВ ДОБРИМ СЛОВОМ.

На жаль, як центральні засоби масової інформації так і регіональні мас-медіа не часто  приділяють об’єктивну увагу роботі вітчизняних лісівників.  Найчастіше наші колеги з’являються на екрані,  коли журналісти шукають за дешевими сенсаціями та намагаються розвінчати у різноманітних гріхах тих, хто найменше на це заслуговує.  А тому приємно зазначити що бувають й позитивні  винятки. Так нещовдано   в ефірі ТРК МІС («Міська інформаційна служба», місто Кам,янське )  вийшов в ефір розлогий сюжет під назвою  «Ліси під наглядом» .

До честі кореспондентів цієї телерадіокомпанії   вони  спрацювали професійно і  відповідально. На прикладі ДП «Петриківський лісгосп»  у розлогому сюжеті було показано  важку роботу лісників Наддніпрянщини. В інтерв’ю, котре  не без елементів драматургії, дав  авторам сюжету директор згаданої установи  Іван Яловий йшлося: про охорону від самовільних порубок та про рубки догляду, про системну  турботу  за зеленими насадженнями та лісовідновлення, про  запобігання  лісових пожеж.     Не залишилася поза увагою і господарська діяльність працівників ДП «Петриківський лісгосп», яка полягає у переробці та заготівлі деревини в результаті планових рубок.

Одне слово,   згаданий сюжет, на жаль, поодинока спроба в обласних  медійників  неупереджено  розповісти про непросту  діяльність  дніпропетровських лісників. Яка подвійно вартісна з огляду на фактичну відсутність державного фінансування і степову зону нашого краю.  

 

Прес-служба Дніпропетровського ОУЛМГ 

 Ліси під наглядом.mp4_snapshot_00.23_[2020.06.24_20.54.29]

24.06.2020

Останні новини