Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

ЗАТРИМАННЯ «ЧОРНИХ ЛІСОРУБІВ» НА ТЕРИТОРІЇ ДП «ПЕТРИКІВСЬКИЙ ЛІСГОСП».

22 лютого цього   року   на території  Петриківського державного  лісгоспу,   під час незаконної вирубки зелених насаджень,  затримали  зразу три групи «чорних лісорубів».   Затримання порушників закону відбувалося співробітниками поліції та працівниками   лісової охорони. Звісно  жодних дозвільних документів на зайняття даним видом діяльності у  браконьєрів  не було. Нині слідчі управління Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській  області проводять досудове розслідування кримінальних правопорушень.

-        Попри об’єктивні складності в роботі лісівників з огляду на недостатнє фінансування ми системно боремося з браконьєрськими вирубками на контрольованих нами територіях. Адже ліси на загал в нашому степовому краї подвійно   цінні, - пояснив у розмові з нашим кореспондентом директор ДП «Петриківський лісгосп» Іван Яловий.

Варто зазначити що територія згаданого лісництва впритул підходить до житлових масивів крупних міст і населених пунктів. Що в свою чергу ускладнює боротьбу з браконьєрськими вирубками.

 

Прес-служба Дніпропетровського ОУЛМГ

24.02.2020

Останні новини