Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

На Дніпропетровщині триває акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»..

Цього року  проведення   акції  «Майбутнє лісу у твоїх руках» значно ускладнено  через фактичну відсутність державного фінансування роботи лісників.  Не виняток і степова  Дніпропетровщина. Однак, незважаючи на такі об’єктивній труднощі,  акція  знаходить втілення у кожному з дев’яти лісгоспів області та Дніпровсько - Орільському природному заповіднику.

Показовою  в цьому плані  є діяльність одного з найбільших підрозділів Дніпропетровського ОУЛМГ  державного підприємства   «Дніпродзержинський лісгосп». Лісівники цього виробничого підрозділу не лише висадили більше  30 гектарів нових насаджень, але простягли руку допомоги громадськості та комунальним службам у справі  озеленення населених пунктів краю. Та лише в селі Єлізоватовка Петриківського району за допомогою місцевих лісників  було висаджено близько 600 молодих саджанців. Весь посадковий матеріал,  вирощений у питомнику  ДП « Петриківський лісгосп»,  складається з таких цінних порід  дерев,  як горіх, калина, дуб, горобина, клен, липа. А днями у самому місті Дніпродзержинську закладено сквер знову ж таки за участю та  за допомогою фахівців лісової справи.

« Завдяки  нашим співробітникам  багато жителів   населених пунктів, котрі перебувають на території лісгоспу,  дізналися не тільки про користь зелених насаджень, а й про те, як їх важко виростити і зберегти на півдні країни, де через найменшу  іскру може виникнути пожежа, яка  знищує працю десятиліть в одну мить.  Хоча в цьому році лісникам дуже важко втілити  в життя всі заплановані заходи і це пов'язано, перш за все, з недостатністю фінансування, але наші колеги  традиційно залучали  учнівську молодь, небайдужих громадян до  озеленення населених пунктів»,   - відзначив в розмові з нашим кореспондентом  директор ДП «Петриківський лісгосп» Іван Яловий.

Слід  зазначити, що лісівники Дніпропетровщини  провели у багатьох містах і селищах  підготовку ґрунту під місце посадок, забезпечили    громадський актив   саджанцям.  

24.06.2019
    Ім'я(*):
    Коментар(*):

    Останні новини