Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» крокує Дніпропетровщиною.

Сучасне місто неможливо уявити без об'єктів озеленення : парків, скверів, бульварів. Їх роль в поліпшенні санітарно-гігієнічних показників повітряного середовища, в регулюванні мікрокліматичних умов, в архітектурно-ландшафтній  організації малих і великих поселень є першочерговою.  На Дніпропетровщині   поширення зелених насаджень в населених пунктах відбувається завдяки активності та наполегливості  обласного управління лісового та мисливського господарства. В регіоні у межах  щорічної  акції Держлісагентства «Майбутнє лісу у твоїх руках»  у ці дні широко розгорнута з допомогою волонтерів-екологів компанія весняної висадки дерев. Така важлива  робота провадиться під керівництвом працівників та наукових співробітників   лісництв області.

« Завдяки  нашим співробітникам  багато жителів регіону дізналися не тільки про користь лісових насаджень, а й про те, як їх важко виростити і зберегти на півдні країни, де через найменшу  іскру може виникнути пожежа, яка  знищує працю десятиліть в одну мить.  Хоча в цьому році лісникам дуже важко втілити  в життя всі заплановані заходи і це пов'язано, перш за все, з недостатністю фінансування, але наші колеги  традиційно залучали  учнівську молодь, небайдужих громадян до  озеленення населених пунктів»  - відзначив в розмові з нашим кореспондентом начальник Дніпропетровського ОУЛМГ Валерій Величко.

Слід  зазначити що лісівники області провели у багатьох містах і селищах  підготовку ґрунту під місце посадок, забезпечили    громадський актив   саджанцям  

 

Прес-служба Дніпропетровського ОУЛМГ

20181121_111212

26.04.2019

Останні новини