Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Варварство триває.

Наприкінці листопада минулого року  на деяких телевізійних каналах області вийшли сюжети в яких йшлося  про наміри керівництва Дніпровської  обласної  організації Українського товариства  охорони природи на прилеглій території, котра так само підпорядкована Дніпропетровському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, влаштувати ,як з усього виглядало, влаштувати автомобільний паркінг.

Тоді було  розпочато  підготовчі роботи із знищення унікального природного скверу. Однак,  не лише мас-медіа, а й громадськість вдарила на сполох. Здавалося б порушники, які  покликані захищати , а не нищити природу таки схаменулися. Та виявилося  сподівання на законність і здоровий глузд були марними. Коли б не у новорічну ніч було здійснено варварство, що призвело до вирубки всіх дерев на сквері.

Між іншим, люди які кращі від інших обізнані із характеристиками рослин, які вони понищили, не пощадили навіть рослини, котрі  були окрасою  цього міського скверу. Під корінь  вирубано розкішний кущ скельного ялівця – хвойника  що погано  приживається у нашому регіоні. 

Пресова служба

DSCN7591

03.01.2019
    Ім'я(*):
    Коментар(*):

    Останні новини