Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

« КУБОК ПРИДНІПРОВ’Я» ЗБИРАЄ ДРУЗІВ

Ну, як не повірити в прихильність «небесної канцелярії» до почесної і потрібної професії лісника. Початок  дня 11-го  вересня на території Великомихайлівського  лісництва Васильківського лісгоспу не радував  ані теплом, ані сонячною погодою.  А ось   коли  розпочалися традиційні регіональні  змагання лісників на  «Кубок Придніпров’я»  враз випогодилося.  Що відповідно створило гарний настрій як учасникам професійної першості так і численним глядачам.

А ще особливу атмосферу змаганням творила присутність виконуючого обов’язки голови  державного агентства  лісових ресурсів  України Володимира Бондара. Він звертаючись до присутніх на відкритті першості зазначив:

-          Лісники по своїй суті є державниками. Адже вони стоять на сторожі багатств усього українського народу – лісу. А тому такі заходи несуть велике виховне і патріотичне значення.

Регіональні змагання вальників лісу започатковано Дніпропетровським  обласним  управлінням лісового та мисливського господарства ще в 2002 році традиційно проходять напередодні професійного свята.  І до участі в них запрошуються не лише лісники Придніпров’я, а інших областей України. Ось і цього разу змагання вальників лісу зібрали чимало гостей з інших регіонів нашої держави.  Як пояснив  начальник Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Величко головна мета подібних змагань полягає не лише в удосконалені професійної майстерності та популяризації фаху лісника.

-          Наші працівники за щоденними клопотами робочих будень відчувають постійну потребу в спілкуванні з колега, їм потрібна атмосфера свята. Отож, змагання вальників лісу  на «Кубок Дніпра»  в певній мірі надолужують прогаяне.

Ми ж в свою чергу додамо що такі змагання також стали своєрідним товариським клубом для людей лісової  професії. Щорічно «Кубок Придніпров’я» збирає старих і нових друзів поєднаних благородним  фахом  захисту і примноження зеленого довкілля.

Слід також зазначити що й цьогоріч як і у минулі роки господарі змагань провели захід на високому організаційному рівні. У їх програмі знайшлось місце не лише для виступів шановних гостей і традиційних у таких випадках привітань, а так само й для номерів художньої самодіяльності. Ну, а переможців було відзначено не тільки грамотами та почесними відзнаками, а й цінними подарунками.

До речі листа тих, хто став кращим із кращих виглядає таким чином.

Переможці  загальних змагань  - 1 місце  Сумське ОУЛМГ, 2 місце – ДП «Васильківський лісгосп», 3 місце Кіровоградське ОУЛМГ. У особистому заліку перше місце здобув  Євген Красніков ( Сумське ОУЛМГ), срібло виборов Юрій Доброхвіст ( ДП «Васильківський лісгосп»), на третьому Сергій Гаврилов ( Кіровоградське ОУЛМГ). Переможцями  змагань  серед   команд Дніпропетровського ОУЛМГ визнано господарів першості ДП "Васильківський лісгосп", друге місце ДП « Павлоградський лісгосп», на третій сходинці ДП «Новомосковський лісгосп».

Що ж історією вже стали регіональні змагання лісників на «Кубок Придніпров’я». Гості та їх учасники роз’їхалися по своїх домівках та рідних підприємствах. Але дружня і тепла атмосфера професійної першості ще довго буде зберігатися в серцях наших колег.

Кубок ДніпраВІдокремлення сучків

 

Прес служба ДОУЛМГ.

11.09.2018
    Ім'я(*):
    Коментар(*):

    Останні новини