Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

«КУБОК ДНІПРА» - ТРИВАЮТЬ СЛАВНІ ТРАДИЦІЇ НАДДНІПРЯНСЬКИХ ЛІСНИКІВ.

12-го вересня, у вівторок,   увага лісників Наддніпрянщини була прикута до  лісового масиву  ДП «Новомосковський військовий лісгосп» , де проходили традиційні щорічні змагання вальників лісу на «Кубок Дніпра». Фахова першість зібрала не лише учасників з Дніпропетровщини, а й з сусідніх областей, зокрема,   Донецької  та  Запорізької. Всього було представлено 12 команд. На конкурсному майданчику, облаштованому лісівниками господарями змагань  , вирували справжні спортивні пристрасті: вальники лісу демонстрували свій хист та професійну майстерність у звалюванні дерев, обрізуванні гілок, розпилюванні колод комбінованим різом та на точність, в умінні досконало і швидко проводити заміну пильного ланцюга. Адже саме від їхнього професіоналізму залежить товарна якість дерев, а головне – безпека праці, а це людське життя.

У командному заліку перемогу здобули представники ДП «Васильківський      лісгосп» Дніпропетровського ОУЛМГ, другими стали вальники Запорізького ОУЛМГ, «бронзу» здобули господарі змагань  лісовики  ДП «Новомосковський  військовий лісгопс» Дніпропетровського ОУЛМГ.

Усі переможці та  учасники змагань отримали цінні та пам’ятні подарунки. Про це подбали господарі  першості  адміністрація та керівництво Дніпропетровського ОУЛМГ. Як і у минулі роки вони змогли залучити спонсорські кошти для організації справжнього свята для своїх колег. Залишається лише подякувати і організаторам, і учасникам  першості  вальників лісу на «Кубок Дніпра» за активність та високий професіоналізм.

 На фото: команди на шикуванні перед початком змагань; відокремлення сучків одне з найбільш складних завдань першості; начальник Дніпропетровського ОУЛМГ Валерій Величко за суддівськими клопотами; відзначення переможців.

Прес-служба Дніпропетровського ОУЛМГ

 

 

 

 

Величко суддяВіншування переможцівВІдокремлення сучків

 

команди на шикуванні

12.09.2017

Останні новини