Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

УКВІМКНІТЬ ТЕЛЕВІЗОР

Дніпропетровське ОУЛМГ через засоби масової  інформації постійно веде діалог з громадськими чинниками у справі примноження та збереження зелених насаджень в регіоні. 20-ГО ТРАВНЯ О 8-00  в програмі Дніпропетровської обласної студії телебачення  вийде  програма «Аграрна Дніпропетровщина» за участю директора ДП «Дніпродзержинський  лісгосп»  Івана Ялового . Мова  буде йти  про сьогоднішні турботи лісників області, , котра  незважаючи на складні фінансові умови продовжують плідно працювати.

Окрім того, автори програми  та виступаючий звернули увагу глядачів  на кричущий стан полезахисних смуг як на Дніпропетровщині так і в Україні.   Фактично ці насадження залишаються нічийним майном, бо їхні балансоутримувачі невідомі. Ці  території випали з обробітку, бо коли проводились робити з розпаювання, такі землі не включались у пай. Правова колізія полягає і в тому, що полезахисні лісонасадження потенційно є землями сільськогосподарського призначення, але не є сільськогосподарськими угіддями. Значна їх частка на Дніпропетровщині  розташована серед масивів орної землі. І якщо сьогодні не знайти їм господарів, завтра може бути вже пізно.

Необхідно терміново взятись за інвентаризацію та лісовпорядкування лісосмуг, закріпити їх за постійними користувачами, розробити нормативну базу користування ними. І це під силу лісникам, котрі не лише мають відповідну техніку та спеціальні знання, а й несуть відповідальність за збереження та примноження зелених насаджень у регіонах країни.

 

 

 

Прес-служба Дніпропетровського ОУЛМГ 

20160524_092603[1]

16.05.2017
    Ім'я(*):
    Коментар(*):

    Останні новини