Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ЛІСГОСП ВІДЗНАЧИВ ЮВІЛЕЙ.

15 вересня 2016 року   Державне підприємство " Дніпропетровське лісове господарство" відзначило свій 80-річний ювілей. Про таку давню історію цього  лісгоспу  свідчать дивом збережені архівні документи.

- Лісгосп був організований в далекому 1936 році   як єдиний в області.  Саме це підприємство стало основою для подальшого розвитку лісової галузі в нашому степовому краї. Бо нині  в області налічується 9 лісгоспів  та один природно-ландшафтний заповідник, - зазначив  начальник Дніпропетровського ОУЛМГ Валерій Величко  виступаючи на урочистих зборах перед лісівниками і гостями свята.

Нині загальна площа ДП «Дніпропетровський лісгосп» близько 13 тисяч гектарів. І розташований він у межах трьох адміністративних районів: Дніпровському, Синельниківському  та Солонянському, а також на території   міст Дніпро, Кам'янське та Синельникове. Лісові масиви лісгоспу розкинулися  на берегах річки Дніпро та схилах балок і ярів, виконують в основному захисні функції. В останні роки ДП «Дніпропетровський лісгосп» щорічно створюється до 25 гектарів нових зелених насаджень.

-        Оскільки наші ліси є  основним місцем відпочинку мешканців обласного центру ми тісно співпрацюємо з громадськістю.  Одне з наших основних завдань сьогодні це донести до земляків що ліс наше спільне надбання  і його охорона та примноження важливе для кожного громадянина України, - пояснив в розмові з нашим кореспондентом директор ДП «Дніпропетровський лісгосп» Григорій Думінський.

 З нагоди ювілею підприємства та з огляду на свято «День лісника»  чимало співробітників лісгоспу було відзначено грамотами та цінними дарунками. Відбувся концерт-привітання, котрий підготували вихованці підшефної музичної школи № 15 міста  Дніпро.

 

Прес-служба Дніпропетровського ОУЛМГ

Дніпропетровський лісгосп (1)_1Дніпропетровський лісгосп (1)_1

 

Дніпропетровський лісгосп (2)

16.09.2016

Останні новини