Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

«КУБОК ДНІПРА» ВИЗНАЧИВ ПЕРЕМОЖЦІВ.

   8-го вересня, у четвер,   увага лісників Наддніпрянщини була прикута до  лісового масиву Шульгівського лісництва Дніпродзержинського  лісгоспу, де проходили традиційні щорічні змагання вальників лісу на «Кубок Дніпра». Фахова першість зібрала не лише учасників з Дніпропетровщини, а й з сусідніх областей Харківської,  Донецької, Кіровоградської, Полтавської, Запорізької та  Миколаївської. Всього було представлено 17 команд. На конкурсному майданчику, облаштованому лісівниками господарями змагань  , вирували справжні спортивні пристрасті: вальники лісу демонстрували свій хист та професійну майстерність у звалюванні дерев, обрізуванні гілок, розпилюванні колод комбінованим різом та на точність, в умінні досконало і швидко проводити заміну пильного ланцюга. Адже саме від їхнього професіоналізму залежить товарна якість дерев, а головне – безпека праці, а це людське життя.

У командному заліку перемогу здобули представники ДП «Васильківський            лісгосп» Дніпропетровського ОУЛМГ, другими стали вальники Харківського ОУЛМГ, «бронзу» здобули лісовики ДП «Новомосковський лісгосп» Дніпропетровського ОУЛМГ.

В особистому заліку підсумки змагань наступні. Найкращим у виді першості «Звалювання дерева» став  Юрій Доброхвіст ДП «Васильківський лісгосп» Дніпропетровське ОУЛМГ. Максим Батурін з Харківського ОУЛМГ виявився найсильнішим у вправі «Відокремлення сучків». Перше місце у виді змагань «Монтаж нового ланцюга» посів Віталій Тихоненко ( Миколаївське ОУЛМГ). А ось Микола Буларга ( ДП «Павлоградський лісгосп» Дніпропетровське ОУЛМГ) став найсильнішим  у вправі «Розкряжування стовбура комбінованим різом». І знову ж таки Юрій Доброхвіст з ДП «Васильківський лісгосп» не мав рівних у виді першості  «Точне розкряжування стовбура» .

Усі переможці та призери змагань отримали цінні та пам’ятні подарунки. Про це подбали господарі  першості  адміністрація та керівництво Дніпропетровського ОУЛМГ. Як і у минулі роки вони змогли залучити спонсорські кошти для організації справжнього свята для своїх колег. Залишається лише подякувати і організаторам, і учасникам змагань вальників лісу на «Кубок Дніпра» за активність та високий професіоналізм.

 

Прес-служба Дніпропетровського ОУЛМГ

 

 

Кубок Дніпра

Перед початком змагань

09.09.2016

Останні новини