Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич : « Без активної участі громадськості захистити українські ліси не можливо».

Під час візиту до   Дніпропетровщини т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України  Христина Юшкевич мала зустрічі з представниками мас-медіа регіону . Зокрема, вона дала розлоге інтерв’ю всеукраїнському щомісячнику «Бористен». Видання, яке відоме  і за межами України, найперше цікавив гуманітарний аспект діяльності вітчизняних лісників,  громадський чинник у справі захисту зеленого довкілля, запозичення закордонного досвіду в діяльності Держлісагенства. Висвітлюючи ці та інші питання Христина Василівна зокрема зазначила:

-        Я задоволена тим як організована взаємодія апарату Дніпропетровського ОУЛМГ та  лісового активу з громадськістю краю. Це тісна і дієва співпраця у справі захисту і примноженню лісу.  Без активної участі громадських лідерів, волонтерів-екологів захистити українські ліси не можливо.

Варто також зазначити що під час зустрічей очільника  Держлісагенства Христини Юшкевич  з керівництвом та рядовими працівниками Дніпропетровського ОУЛМГ було намічено конкретні кроки щодо розширення співпраці лісовиків з екологічним волонтерським активом Дніпропетровщини. Зокрема, у справі  захисту лісових насаджень від незаконних вирубок та  в боротьба із засміченням зеленого довкілля.

 

Прес-служба Дніпропетровського ОУЛМГ

Юшкевич про громадскість

20.07.2016

Останні новини