Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Держлісагентство зробить все можливе для належного фінансування роботи лісників степової Дніпропетровщини , - Христина Юшкевич.

Т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України  Христина Юшкевич відвідала  Дніпропетровщину. Це перший приїзд очільника  вітчизняної лісової галузі до цього регіону. В програмі короткочасного візиту Христини Василівни зустріч з керівництвом області, робоча нарада з відповідальними працівниками Дніпропетровського ОУЛМГ, відвідини Новомосковського лісгоспу та Новомосковського військового лісгоспу. Головна мета приїзду  т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України  Христина Юшкевич в регіон  вирішення проблеми фінансування роботи лісників у економічно скрутний для галузі період.

-        Я докладу максимум зусиль аби лісова галузь степової Дніпропетровщини фінансувалася в повному обсязі. У цьому краї, де лише 5 відсотків території зайнято лісом, і він здебільшого рукотворного походження зелені насадження особливо цінні та важливі, - пояснила в розмові з нашим кореспондентом Христина Василівна. – Ми повинні створити рівні умови для плідної роботи наших фахівців як і  у багатих на ліс регіонах так і у   слабо заліснених  областях.

Про шляхи виходу з економічного тупику в якому опинилися лісовики степової області йшлося  під час зустрічей Христини Юшкевич із відповідальними працівниками Дніпропетровської обласної державної адміністрації  та рядовими працівниками галузі на місцях. Сьогодні ж т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України  Христина Юшкевич відбула у Київ.

 

На фото: інтерв’ю місцевому телеканалу; ветеран лісової галузі, колишній очільник Дніпропетровського ОУЛМГ Василь Клешня, а нині член колегії Держлісагенства Василь Клешня   розповідає Христині Юшкевич про проблеми своїх колег.

 

 

Прес-служба Дніпропетровського ОУЛМГ

ІнтервюКлешня

20.07.2016

Останні новини