Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

На Дніпропетровщині посилено заходи з охорони лісів від пожеж.

 

 

 

Navchannya_1_

Значне підвищення температури повітря,  яке в останні тижні спостерігається в області,   спонукає керівництво Дніпропетровського ОУЛМГ до посилення роботи щодо запобіганню лісових пожеж.  В усіх підрозділах відомства   ще раз перевірено  готовність пожежної техніки і обладнання, пожежно-спостережних пунктів, узгоджено поміж виконавцями  комплексні оперативною-мобілізаційні  плани  ліквідації можливих загорань, маршрутів і графіків наземного патрулювання лісів, поновлено  резерв паливно-мастильних матеріалів та протипожежного обладнання для ліквідації  вогню  та пожеж в лісових насадженнях підвідомчих підприємств.

-          Ми так само організовуємо взаємодію  з аграрними підприємствами області. Нині в регіоні розпочалося масове збирання ранніх зернових культур. Спекотна погода і присутність великої кількості техніки на ланах так само творить додаткові виклики щодо можливих загорань у лісі. Особливо в тих місцях, де сільськогосподарські угіддя впритул розміщенні до зелених насаджень, - пояснив у розмові з нашим кореспондентом начальник Дніпропетровського ОУЛМГ Валерій Величко.

Також   слід зазначити що спеціалістами Дніпропетровського ОУЛМГ значно посилена і роз’яснювальна робота серед населення щодо обережного поводження у лісі  з вогнем в спекотний період. Це особливо важливо в степовому регіоні, де більшість зелених насаджень штучного походження і  складаються з легкозаймистих хвойних порід.  

 

Прес-служба Дніпропетровського ОУЛМГ

06.07.2016

Останні новини