Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Увага! Закінчується передплата лісівничих видань на друге півріччя 2016 року!

Cover_Forest_hunting_2-2014

 

 

Єдиними спеціалізованими всеукраїнськими виданнями лісової галузі в Україні є «Лісовий і мисливський журнал» та газета «Природа і суспільство», їх видавництво здійснюються виключно за рахунок передплатних коштів.

 

«Лісовий і мисливський журнал» засновано у 1995 році Держлісагентством і до нині він є вісником актуальних тем лісового та мисливського господарства: проблеми галузі та їх вирішення, інноваційні технології лісовирощування, лісокористування, відтворення та охорона лісів, історія та сьогодення лісового та мисливського господарства.

 

Майбутнє людства і родини кожного, стан довкілля, економіки та політики в природоохоронній галузі – про все це та багато іншого ви зможете прочитати на сторінках газети «Природа і суспільство». Особлива увага приділена стану природних заповідників та лісовому господарству, життєво-важливим показникам існування людини – воді, повітрю, продуктам харчування, джерелам енергії тощо.

 

Просимо підтримати наші видання та передплатити їх на друге півріччя 2016 року!

 

Передплатити лісівничі видання можна через відділення Укрпошти: «Лісовий і мисливський журнал» – передплатний індекс – 74244, «Природа і суспільство» – передплатний індекс – 49734 або через редакцію.

 

За додатковою інформацією просимо звертатись до редакції:

тел.: (044) 221-8-900, (050) 383-05-95

е-mail:info@ekoinform.com.ua

24.05.2016

Останні новини