Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

НЕ ВТРАЧАТИ ПИЛЬНІСТЬ.

 

 

 

 

Навчання 1 Аномально дощовий травень звичайно зменшив загрози загорань у лісах Дніпропетровщини. Однак, лісівники  області залишаються напоготові для боротьби з можливими  пожежами в зелених насадженнях регіону. Вони продовжують удосконалювати свою професійну майстерність в запобігання лиха.

Так днями  на базі державного підприємства «Новомосковський військовий лісгосп» під керівництвом голови обласної комісії з питань техніки безпеки та надзвичайних ситуацій, першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Кужмана відбулися виїзні практичні навчання з тактики  гасіння лісових пожеж.  Під час їх  було відпрацьовано порядок організації управління  в  разі  приборкання «червоного півня» , комплексного застосування наземних сил та взаємодію з органами управління і протипожежними формуваннями лісогосподарських підприємств, ГУ ДСНС України в області.

Важливим є  той аспект що учасники та організатори навчань також приділили велику увагу  тренінгу щодо взаємодії  з місцевим населенням,  поділилися  досвідом проведення профілактичної роботи та залучення до її проведення громадських чинників.

 

Прес-служба Дніпропетровського ОУЛМГ

20.05.2016

Останні новини