Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

ДНІПРОПЕТРОВСЬКІ ЛІСНИКИ АПЕЛЮЮТЬ ДО ГРОМАДСЬКОЇ ДУМКИ.

 

20160426_093846

 

ДНІПРОПЕТРОВСЬКІ ЛІСНИКИ АПЕЛЮЮТЬ ДО ГРОМАДСЬКОЇ ДУМКИ.

Дніпропетровське ОУЛМГ через засоби масової  інформації постійно веде діалог з громадськими чинниками у справі примноження та збереження зелених насаджень в регіоні. Так днями в обласному ефірі 51-го телеканалу вийшла програма «Аграрна Дніпропетровщина» за участю директора ДП «Дніпропетровський лісгосп» Григорія Думінського. Мова йшла про підсумки всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», котра незважаючи на складні фінансові умови  успішно пройшла на всіх лісогосподарських підприємствах області.

Окрім того, автори програми  та виступаючий звернули увагу глядачів  на кричущий стан полезахисних смуг як на Дніпропетровщині так і в Україні  в цілому.   Фактично ці насадження залишаються нічийним майном, бо їхні балансоутримувачі невідомі. Ці  території випали з обробітку, бо коли проводились робити з розпаювання, такі землі не включались у пай. Правова колізія полягає і в тому, що полезахисні лісонасадження потенційно є землями сільськогосподарського призначення, але не є сільськогосподарськими угіддями. Значна їх частка на Дніпропетровщині  розташована серед масивів орної землі. І якщо сьогодні не знайти їм господарів, завтра може бути вже пізно.

Необхідно терміново взятись за інвентаризацію та лісовпорядкування лісосмуг, закріпити їх за постійними користувачами, розробити нормативну базу користування ними. І це під силу лісникам, котрі не лише мають відповідну техніку та спеціальні знання, а й несуть відповідальність за збереження та примноження зелених насаджень у регіонах країни.

 20160426_100108

На світлині: автори та учасники  телепрограми «Аграрна Дніпропетровщина»  по завершенню ефіру.

 

 

Прес-служба Дніпропетровського ОУЛМГ  

27.04.2016

Останні новини