Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Станом на 20 квітня 2016 року вже ліквідовано 127 лісових пожеж

Держлісагентство постійно здійснює моніторинг проведення протипожежних заходів у лісових масивах. Про це повідомила Перший заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич у ходіпроведення комплексного практичного відпрацювання взаємодії наземних і повітряних сил та засобів під час ліквідації масштабних лісових пожеж, яке відбулося 20 квітня на території Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України (м. Ніжин, Чернігівська область) за участі Держлісагентства.

DSC_1492

Вона також зазначила, що на сьогодні охорону лісів від пожеж у галузі забезпечують 307 державних лісогосподарських та лісомисливських підприємств, у складі яких функціонує понад 1,7 тис. лісництв та 268 лісових пожежних станцій, які укомплектовані особовим складом і протипожежною технікою. Чисельність відомчої пожежної охорони становить 8 959 осіб, у тому числі постійних 1 100 осіб та 7 859 осіб добровільно-пожежних дружин.

На початок 2016 року в лісах відомства функціонує мережа із 459 пожежно-спостережних веж, з них 268 обладнано сучасними телевізійними системами спостереження. На оснащенні знаходиться 630 пожежних автомобілів, 295 лісопожежних модулів, понад 1,6 тис. тракторів з ґрунтообробним обладнанням, 842 мотопомпи, майже 8 тис. ранцевих лісових обприскувачів та інші технічні засоби.

DSC_1549

Про важливість своєчасного реагування і співпрацю відомчих протипожежних підрозділів Держлісагентства та сил ДСНС для ліквідації пожеж на початковій стадії зазначили Перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький і Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч.

«Основною проблемою галузі була та залишається відсутність державного фінансування (особливо для південних та східних областей). Станом на 20 квітня 2016 року у підвідомчих лісах уже ліквідовано 127 пожеж на площі 100 га. Державні лісогосподарські підприємства і надалі протистоятимуть вогняній стихії», – наголосила Христина Юшкевич.

 

Прес-служба Держлісагентства

 

 

 

22.04.2016

Останні новини